جذابیت شیرین خرمالوی خشک یانگ دونگ در تلویزیون خرمالو خشک یانگ دونگ آزمایش شده است

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] “2021 Yeongdong Dried Persimmon Marketplace” از طریق یک کانال YouTube با عموم مردم ارتباط برقرار می کند تا زیبایی و جذابیت سیب لوکس بهشت ​​خشک شده Yeongdong را ارتقا دهد.

بازار خرمالو خشک یونگدونگ ، جشنواره زمستانی نماینده از سال 2003 که برگزار می شود ، مطابق با بیماری همه گیر ملی کرونا 19 به بازار خرمالو خشک یانگدونگ تغییر نام داده و با استفاده از سیستم عامل های مختلف به عنوان یک رویداد آنلاین گرا برگزار می شود.

به ویژه ، از 20 تا 24 ، از طریق کانال یوتیوب “Youngdong Dried Persimmon TV” ، جذابیت و جذابیت گرم Yeongdong خشک خرمالو در زمان واقعی تحویل می شود.

با شروع کنفرانس خرمالو خشک Yongdong ، که اعلام کرد دستاوردهای خرمالو خشک Yongdong از 20 ام و جهت توسعه را پیشنهاد می کند ، برنامه هایی مانند mukbang خرمالوی خشک با YouTubers معروف ، پخت و پز خرمالو خشک و زندگی خردمندانه خرمالو خشک .

علاوه بر این ، رویدادهای خوش شانس ، فروش ویژه ، و همچنین ویژگی ها و برنامه های نمایشی Yeongdong ، که به شما امکان می دهد جذابیت پنهان Yeongdong را احساس کنید ، نیز در زمان واقعی پخش می شود.

علاوه بر پخش از یوتیوب ، وب سایت های مختلف در حال انجام مانند “Yongdong خشک خرمالو 4 خط” ، “آنچه من خرمالو MBTI” ، “خشک خرمالو Furoshiki ساخت” ، “خرید گواهی خرید خرمالو خشک” و “قرعه کشی” در هر زمان در وب سایت اجرا می شود. .

شما می توانید ارزش واقعی خرمالو خشک Yeongdong را در وب سایت ، بازار یوتیوب ، فیس بوک و اینستاگرام بازار خرمالو خشک بررسی کنید.

در همین حال ، بازار خرمالو خشک Yeongdong در ویندوزهای مختلف آنلاین مانند صفحه اصلی ، YouTube ، مرکز تماس ، فروشگاه هوشمند و مرکز خرید اداره پست ، به مدت 19 روز از 18 ژانویه تا 5 فوریه برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *