جذب دانش آموزان برای نیمه اول مرکز بینایی زنان در سال 2021 در انس

[ad_1]

جذب دانش آموزان برای نیمه اول مرکز بینایی زنان

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز بینایی شهر آنسان شهر در تاریخ سوم اعلام کرد که برای نیمه اول سال 2021 از 8 تا 19 دانشجو جذب می کند.

در نیمه اول تحصیلات امسال 439 دانش آموز در 69 موضوع شامل فن آوری های حرفه ای (آشپزی ، مو ، باریستا و غیره) و حوزه های اجتماعی و فرهنگی (زبان ، هنر و غیره) ثبت نام می شود. بسته به آن 4 تا 16 هفته کار می کند.

علاوه بر این ، ما فرصت های اشتغال زایی و اشتغال مجدد را از طریق آموزش و آموزش شروع به کار ، ارائه دوره های دوره های صلاحیت ملی (استادان منظر و غیره) و دوره های شبانه روزی در مدیریت / حراج املاک و مستغلات ، نانوایی خانوادگی و غیره فراهم می کنیم. برای حمایت از اشتغال و شرکتهای نوپا. آموزش تخصصی برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان کره ای آماده شده است.

یک مقام شهری گفت: “من امیدوارم که شهروندان در سخنرانی های مختلف و تخصصی شرکت کنند” و “اما امیدوارم برای درک شما ، بسته به وضعیت ویروس کرونا -19 بتوان آن را تغییر داد یا خاتمه داد.”

مطابق با سیاست برابری جنسیتی ، مرکز بینایی زنان فرصت حضور زنان و مردان را در کلاس ها فراهم می کند و ثبت نام دوره ها ابتدا انجام می شود که ابتدا از طریق وب سایت مرکز چشم انداز زنان ارائه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *