جذب نامزدهای پروژه پروتز ارشد Jinan-gun

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] مرکز بهداشت Jinan-gun شهروندان سالخورده ای را که واجد شرایط طراحی دندان مصنوعی هستند ، استخدام می کند ، ابتدا برای توانبخشی دهانی و نگهداری سالم از افراد مسن کم درآمد که به دلیل نقص دندان نمی توانند غذا مصرف کنند ، خدمت می کند.

ما قصد داریم 18 نفر را استخدام کنیم تا شرایط پروژه پروتز در سال 2021 را داشته باشند.

افراد واجد شرایط شهروندان سالمند 65 سال به بالا هستند که از مزایای پزشکی اولیه برخوردار می شوند و در یک معاینه دهانی به سطح بالاتری از بیمه درمانی روی آورده اند که می توانند از پروتز (پروتز) استفاده کنند.

پروژه های موجود برای پروتزهای مصنوعی بزرگسالان (پروتزهای مصنوعی) در مراکز بهداشت عمومی واجد شرایط پشتیبانی نیستند ، اما اگر فقط پیون انجام شود ، می توان پیون مقابل را اعمال کرد.

در مورد محتوای پشتیبانی ، پروتزهای کامل و جزئی پس از اعمال مزایای پزشکی و بیمه درمانی با هزینه جیبی ارائه می شوند و در مورد پروتزهای جزئی ، حداکثر 3 پروتز (پایه) بر اساس راحتی یک مرد پشتیبانی.

پس از مشاوره با انجمن دندانپزشکی جینان گون ، مرکز بهداشت شهرستان چهار کلینیک دندانپزشکی در ساختمان را به عنوان امکانات پزشکی شناسایی کرده و قصد دارد پروتزها و پیگیری ها را انجام دهد و از مراکز انتخاب شده برای تأسیس مرکز پزشکی درخواست کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *