جرایم جنسی دیجیتال در Daegu در مراکز مشاوره تخصصی حل می شود!

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] Daegu City در حال راه اندازی یک مرکز مشاوره ویژه جرم و جنایت دیجیتال در Daegu برای پاسخگویی فعال به جرایم جنسی دیجیتال ، که یک معضل اجتماعی است ، و ارائه خدمات شخصی به قربانیان در منطقه است.

در دسامبر سال گذشته ، مرکز مشاوره تخصصی انتخاب شده برای پروژه دولتی وزارت برابری جنسیتی (7 مکان در سراسر کشور) توسط کمیسیون ارتباطات کره به عنوان آژانس تعیین شده برای پشتیبانی از گزارش و حذف فیلمبرداری غیرقانونی تعیین شد و در فوریه افتتاح می شود 8 پس از یک فرآیند مقدماتی مانند استخدام مشاوران حرفه ای.

مراکز مشاوره تخصصی یک مشاور حرفه ای با درک محیط دیجیتال و تجربه مشاوره برای قربانیان خشونت علیه زنان دریافت می کنند. این سرویس خدمات شخصی مانند پشتیبانی همراه با آژانس های تحقیق و دادگاه ها ، پشتیبانی حقوقی رایگان ، برنامه های شخصی سازی و بازیابی را فراهم می کند

مرکز مشاوره تخصصی در 41 Bongdeok-ro (ساختمان Dongyeong ، طبقه 5) ، Nam-gu واقع شده است و از ساعت 9:00 تا 18:00 در روزهای هفته مشاوره تلفنی یا حضوری ارائه می دهد. مشاوره آنلاین بصورت 24 ساعته در دسترس است و توسط تلفن زنان Daegu مدیریت می شود.

جو یون جا ، مدیر بخش خانواده زنان داگو گفت: “ما انتظار داریم كه كار مراكز مشاوره تخصصی به قربانیان جرایم جنسی دیجیتال در منطقه این اجازه را بدهد تا خدمات شخصی تر سریعتر و دقیق تری را دریافت كنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.