جزیره ججو ، فعالیت ستادی برای درمان کلاه سیاه

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] استان ویژه خودگردان ججو اعلام کرده است که به دلیل هجوم گسترده کلاه و کلاه های سیاه در سواحل ججو ، ستاد ضد دفع را به همراه سازمان های مرتبط اداره خواهد کرد.

بررسی شده است که مقدار زیادی جوجه کشی سیاه و سفید که گمان می رود از سواحل شرقی چین (شبه جزیره شاندونگ و خلیج بالخا) سرچشمه گرفته باشد ، به دلیل تأثیر جریان های اقیانوس و باد به سواحل ججو می ریزد.

بر این اساس ، رئیس اداره امور دریایی و شیلات استان ، به عنوان رئیس نیروگاه ، سه گروه پاسخ را برای دریافت پاسخ های سیستماتیک مانند جمع آوری سریع گروه های ورودی تا زمان پایان اوضاع ، سازمان می دهد.

تیم پاسخگویی استان بر مدیریت روزمره وضعیت و تقسیم نقشهای سازمانهای وابسته نظارت می کند و تیم پاسخگویی در محل ، متشکل از شهرها و دهکده های اداری ، وظایف محلی مانند جمع آوری و دفع سریع گروه کج بیل را بر عهده دارد.

علاوه بر این ، انستیتوی ملی شیلات ، یک م institutionسسه مرتبط در استان ، فعالیت های پیش بینی و پیشگیری از خسارت را انجام می دهد ، و شرکت مدیریت دریایی و شرکت شیلات روستایی کره از طریق درگیر کردن سریع شناورهای متعلق ، پشتیبانی از مجموعه دریایی را فراهم می کنند. مدیریت بندر آبی و بنادر ماهیگیری.

جزیره ججو قصد دارد تا با برگزاری جلسه ای متقابل برای گروه کتک کلاه در اتاق جلسات دفتر دریایی در تاریخ 20 ام و بحث در مورد روشهای موثر دفع کیسه کلاه ، به درمان فعال با کلاه و سربند پاسخ دهد.

از نوزدهم ، جزیره ججو دو کشتی تصفیه شده از جمله کشتی Cheonghang را با پشتیبانی شرکت مدیریت دریایی در بندر ججو قرار داده و به طور جدی آنها را مونتاژ می کند و قصد دارد در این هفته کشتی های اضافی را برای فعالیت های گسترده جمع آوری کند.

همچنین تأیید شده است که مقدار قابل توجهی کلاه hoesaengi به مناطق ساحلی و ساحلی سرازیر شده است ، بنابراین ما در نظر داریم تا آنجا که ممکن است کارکنان و تجهیزات موجود را مانند استقرار زودهنگام کارکنان حفاظت دریایی بسیج کرده و به سرعت جمع آوری کنیم.

یانگ هونگ سیک ، رئیس اداره امور دریایی و شیلات گفت: “هر ساله خساراتی مانند حوادث ایمنی به دلیل هجوم کلاه و کلاه از چین رخ می دهد. من هر کاری خواهم کرد “

از طرف دیگر ، جزیره ججو قصد دارد 67 تن کلاه سیاه و سفید از جمله 60 تن در خشکی و 7 تن در دریا را جمع آوری کرده و بصورت کمپوست در مزرعه های لازم بصورت رایگان تهیه کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *