جزیره ججو ، پروژه ای برای حمایت از یک برنامه آموزشی برای یک محیط اجتماعی و تجربی

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] استان ویژه خودگردان ججو اعلام کرد که متقاضیان خود را برای درخواست “پروژه حمایت از برنامه آموزشی محیط اجتماعی و تجربی تا سال 2021” از 25 ژانویه تا 5 فوریه استخدام می کند.

این پروژه پشتیبانی به منظور ارتقا promote درک محیط و طبیعت برای همه شهروندان و تحریک توانایی برخورد صحیح با مشکلات زیست محیطی و ترویج شیوه های زیست محیطی طراحی شده است.

هدف از این حمایت ، شرکتی یا سازمانی است که به مدت یک سال در جزیره ججو به ثبت رسیده است و باید در دو سال گذشته که می تواند در آن برنامه های آموزش محیط زیست اجرا شود ، به آموزش محیط زیست رسیده باشد.

میزان پشتیبانی کمتر از 10 میلیون درآمد در هر برنامه است.

حوزه حمایت از پروژه عرضه عمومی یک برنامه آموزشی برای یک محیط اجتماعی و یک برنامه آموزشی برای یک محیط آزمایشی است که به دو قسمت تقسیم می شود و به طور کلی فقط یک برنامه برای هر شرکت یا گروه پشتیبانی می شود.

زمینه رقابت برای برنامه های آموزش اجتماعی و زیست محیطی △ برنامه آموزش محیط زیست برای اقلیت های اجتماعی △ برنامه آموزش محیط زیست برای ساکنان و گردشگران △ برنامه آموزش محیط زیست بر اساس جامعه محلی ساکنان program برنامه آموزش محیط زیست در ارتباط با جشنواره های منطقه ای و تجربه در پروژه های روستایی △ برنامه های آموزش محیط زیست نوع زندگی محور programs برنامه های آموزش محیط زیست برای نوزادان برنامه یکپارچه Jeju برای محیط زیست ، سنت و فرهنگ △ برنامه های آموزش و فرهنگ زیست محیطی.

زمینه رقابت برای یک برنامه آموزشی برای یک محیط تجربی is یک تجربه و برنامه تحقیقاتی است که می تواند آگاهی از عملکرد زندگی محیطی را در زندگی روزمره افزایش دهد △ آموزش ، روابط عمومی و یک برنامه آموزش بازی برای بهبود توانایی ساکنان در تمرین زندگی اکولوژیکی consciousness آگاهی سنتی و محیط محلی منحصر به برنامه های یادگیری سفر به محیط زیست و تجربه گرا Jeju programs برنامه های عملی آموزش محیط زیست برای جوامع محلی و شهروندان.

شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند متقاضی شوند می توانند با مراجعه به اداره سیاست زیست محیطی استان ججو تا 5 فوریه همراه با مدارکی مانند فرم درخواست و طرح تجاری یا پست الکترونیکی ثبت نام کنند.

Jeju-do قصد دارد متقاضیان نهایی پروژه دریافت شده را از طریق کمیسیون خودآزمایی متشکل از کارشناسان در مورد اثربخشی سازمان متقاضی ، کفایت برنامه پروژه و امکان سنجی بودجه پروژه و همچنین بحث در مورد کمیته مدیریت صندوق حفاظت از محیط زیست ، متقاضیان نهایی را انتخاب کند. چهار شنبه.

مون کیونگ-سام ، رئیس دفتر حفاظت از محیط زیست گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا با ارائه برنامه های متنوع تر و منظم تر آموزش محیطی ، آگاهی از محیط زیست را افزایش دهیم.” “من امیدوارم که بسیاری از سازمان های آموزش محیط زیست در این مسابقه شرکت کنند.” او گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *