جزیره ججو ، یک انجمن خودگردان ویژه برای بهبود زندگی کره ای در استان ججو ، یک رویداد فروش مرکبات ، سازگار با محیط زیست

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] م Instituteسسه ویژه خودگردان فناوری کشاورزی استان ججو یک رویداد “فروش نارنگی دوستدار محیط زیست برای غلبه بر تاج 19 باهم” با انجمن تخصصی استانهای خودگردان ججو (رئیس Ok-Ja Kang) برای بهبود زندگی کره از 12 به 19 ژانویه. او گفت این برای فروش است.

در این مورد ، برای کمک به تولیدکنندگان مرکبات ارگانیک در ججو ، که فروش آنها دشوار است زیرا وعده های غذایی گروهی به دلیل اثر کرونا 19 قطع شد ، م Instituteسسه فناوری کشاورزی و انجمن مدارک برای بهبود زندگی ، محصولات ارگانیک را تبلیغ و فروختند مرکبات اعضا برای بهبود زندگی در سراسر کشور.

از 12 ژانویه از طریق انجمن بهبود زندگی کره از 17 شهر و استان در سراسر کشور روابط عمومی و سفارشات دریافت کرد و از 19 ژانویه 3000 جعبه 10 کیلوگرمی و 30 تن در مجموع فروخت.

اعضای انجمن ملی بهبود معیشت گفتند که آنها از شرکت و کمک به غلبه بر کرونا 19 به عنوان سازمانی از کشاورزان زن خوشحال هستند.

علاوه بر این رویداد زیست محیطی برای فروش میوه های مرکبات ، انجمن خودگردان ویژه ججو فعالیت های مختلفی از جمله کارزارهای تولید مرکبات مرغوب ، رقیق سازی میوه و انتشار فناوری فرآوری مرکبات را انجام می دهد.

رئیس جمهور کانگ اوک-جا گفت: “این رویداد فرصتی برای ترویج مصرف نارنگی در ججو بود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *