جشنواره غلات Paju Jangdan 2021 نماینده جشنواره جهانگردی گیونگی

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] جشنواره Paju Jangdan Bean Festival ، جشنواره ای در Paju City ، به عنوان “جشنواره نماینده گردشگری گیونگی در سال 2021” که توسط استان گیونگی و سازمان گردشگری گیونگی برگزار شده است ، انتخاب شد.

جشنواره نماینده گردشگری در گیونگی در سال 2021 به عنوان جشنواره ای در گیونگی-دو برای ترویج جشنواره رقابتی با بازارپذیری گردشگری بالا انتخاب شد.

جشنواره Paju Jangdan Bean براساس نتایج نمایش اسناد و ارزیابی ارائه ها به عنوان جشنواره گردشگری نماینده گیونگی انتخاب شد و از 80 میلیون کسب شده پشتیبانی می کند و با هزینه های عملیاتی برنامه های جشنواره بزرگ و بازاریابی عمومی پشتیبانی می شود.

جشنواره Paju Jangdan Bean از سال 1997 تحت عنوان Jangdan Bean ، اولین رقم سویا برای ترویج سویا در کره برگزار می شود. این محصول علاوه بر سودآوری برای کشاورزان شرکت کننده در جشنواره ، با محتوای متنوع بازدیدکنندگان را به وجد می آورد. در سال 2020 ، به لطف کرونا 19 ، با انتقال به یک پارکینگ موقت در Imjingak و فروش آنلاین برگزار شد. از 8100 اتومبیل بازدید شد و فروش حبوبات Paju Jangdan ، برنج و جینسینگ 800 میلیون فروخت و اعتبار این جشنواره ملی گیونگی را ادامه داد.

چوی یونگ-هوان ، شهردار پاجو گفت: “ما با افزودن جاذبه ها ، سرگرمی و امکانات بازدیدکنندگان برای تبدیل شدن به جشنواره ای سالانه و تقویت بازار آنلاین ، اقتصاد اقتصادی را بهبود می بخشیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.