جشنواره قایق Hwaseong ، برای 3 سال متوالی به عنوان “جشنواره نماینده گردشگری گیونگی در سال 2021” انتخاب شد

[ad_1]

قایق مهمانی دریایی Pungrudan

[세계연합신문 김도형 기자] جشنواره قایق Hwaseong که به همت شهر Hwaseong و بنیاد فرهنگی Hwaseong City (مدیر عامل شرکت جونگ برنده لی) برگزار و برگزار شد ، به عنوان جشنواره گردشگری Gyeonggi امسال با حمایت مالی سازمان گردشگری Gyeonggi برای 3 سال متوالی انتخاب شد.

جشنواره نماینده گردشگری در گیونگی هر ساله به منظور توسعه جشنواره ای پربار برای احیای اقتصاد محلی و ارتقا tourism گردشگری محلی با افتتاح جشنواره های امیدوار کننده منطقه ای و محتوای گردشگری فرهنگی در گیونگی دو برای 31 شهر و شهرستان در گیونگی دو انجام می شود.

امسال ، سازمان گردشگری گیونگی درخواست های 17 جشنواره منطقه ای را از شهرستانها و شهرستانهای استان دریافت كرد و با اعلام و ارزیابی “21 برنامه جشنواره” 10 جشنواره گذشته را انتخاب كرد و جشنواره قایق Hwaseong به عنوان نماینده جشنواره در حدود ماه مارس انتخاب شد. . با 80 میلیون کمک هزینه مالی از دبی ، جشنواره پربارتر شده است.

جشنواره قایق Hwaseong 2021 که در سراسر منطقه بندر Jeongok در Hwaseong-si برگزار می شود ، نمایش هایی را در صحنه اصلی ، قایق های تفریحی لوکس ، قایق ها و تجارب قایق و همچنین پیاده روی در آب در ساحل و جزر و مد اجرا می کند. علاوه بر این ، به عنوان یک برنامه تخصصی ، شهروندان می توانند در رژه رقص ، جت اسکی و نمایش بر روی هواپیما شرکت کنند. برای لذت بردن از سفر با قایق به عنوان یک مهمانی دریایی ، یک قایق سواری را تجربه کنید. علاوه بر این ، با ایجاد یک برنامه مرحله ای برای ترویج جشنواره ، متناسب با وضعیت کرونا 19 (جشنواره دائمی و آنلاین) ، تمام تلاش خود را می کنیم تا برای جشنواره قایق Hwaseong آماده شویم تا لنگر امید و سفر دریایی را برای شهروندان حتی در تاج 19 وضعیت.

جشنواره قایق Hwaseong توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی به عنوان “جشنواره مقدماتی گردشگری فرهنگی 2020-2021” انتخاب شده است و برای سومین سال متوالی تا “جشنواره نماینده گردشگری در گیونگی در سال 2021” انتخاب شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *