جلسات ممنوع 5 نفره تا تعطیلات سال نو … اگر اعضای مستقیم خانواده تخلف کنند ، مجازات 100000 وون برنده می شود

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار دن کیم ، گزارشگر ایوم سانگ جون ، گزارشگر کیم ته هوانگ = مقامات قرنطینه اقدامات قرنطینه ای را برای ممنوع کردن “اجتماعات خصوصی بیش از 5 نفر” به مدت دو هفته از 1 تا 14 فوریه تمدید کرده اند. همچنین شامل قرنطینه است مقابله متقابل که فعالیتهای تجاری را بعد از ساعت 9 شب محدود می کند ، اما ارزیابی مجدد در رابطه با مشاغل آزاد طی یک هفته انجام می شود.

این طرح برای اصلاح فاصله اجتماعی قوانین قرنطینه را برای در نظر گرفتن مسائل عدالت ، ضمن حفظ سطح موجود قرنطینه ، تنظیم کرده است. با این حال ، او در پایان تعطیلات سال نو میلادی قصد دارد میزان حرکت افراد را به حداقل برساند.

evaluation ارزیابی مجدد پس از 1 هفته محدودیت شغلی بعد از 9 ساعت … اگر موارد تأیید شده کمتر باشد ، امکان تمدید وجود دارد

با توجه به ستاد اول مقابله و ایمنی در برابر بلایا (از این پس به عنوان سناریوی پایه نامیده می شود) ، اقدامات ویژه ای مانند ممنوعیت اجتماعات خصوصی برای بیش از 5 نفر و اقدامات قرنطینه ای برای محدود کردن فعالیت های تجاری پس از ساعت 9 شب به مدت دو هفته تمدید شده است. تا تعطیلات سال نو قمری. مرحله 2.5 در منطقه شهری و مرحله 2 در منطقه غیرشهری اعمال شود. ممنوعیت های گروهی همچنین برای میخانه های سرگرمی ، میخانه های Collate ، Danran ، میخانه های احساسی ، قوری های شکار و میخانه های نگهداری شده حفظ می شود.

جلسات خصوصی با 5 نفر یا بیشتر به مدت دو هفته بدون تغییر برگزار می شود ، اما ممنوعیت جمع آوری و محدودیت های کاری پس از ساعت 21:00 بسته به وضعیت 19 بیمار تأیید شده توسط تاج در کره به مدت یک هفته اعمال می شود و سپس بررسی می شود . اگر توزیع کرونا 19 به طور قابل توجهی کاهش یابد ، امکانات منع عملیات جمع آوری و محدود کردن می تواند از قبل کاهش یابد ، اما در شرایط مخالف ، دشوار است که امکان گسترش را از بین ببرد.

اولین هماهنگ کننده عمومی سناریوی سرقت شدید (معاون وزیر بهداشت و رفاه اجتماعی) گفت: “ما اقدامات قرنطینه ای را برای هر مرحله و مرحله قرنطینه سازی در آینده ادامه خواهیم داد.”

منطقه کلانشهر همچنان جلسات و رویدادها با 50 نفر یا بیشتر را ممنوع می کند ، زیرا مسافت 2.5 قدم را حفظ می کند. امکانات چند منظوره مانند سینما ، اتاق رایانه های شخصی ، اتاق بازی ، اتاق مطالعه ، پارک های تفریحی ، شرکت های زیبایی و زیبایی و پروازهای بزرگ نیز بعد از ساعت 21:00 محدود به کار خواهند شد.

مانند گذشته ، رستوران ها و کافه ها بسته بندی و تحویل کالا را فقط پس از ساعت 21:00 مجاز می دانند. هنگامی که دو یا چند مصرف کننده فقط قهوه ، نوشیدنی و دسر ساده سفارش می دهند ، اکیداً توصیه می شود اقامت خود در فروشگاه را به 1 ساعت محدود کنید.

جلسات و رویدادهایی که در آن 100 نفر یا بیشتر مطابق با مرحله دوم حذف مناطق غیر پایتخت گرد هم می آیند برای همیشه ممنوع است. با این حال ، در مرحله دوم مسافت ، منع جمعی برای سینما ، کافی نت ، سالن بازی ، آکادمی ، اتاق مطالعه ، پارک های تفریحی ، تجارت زیبایی و زیبایی و خرده فروشی های بزرگ وجود ندارد.

رستوران ها و کافه ها ، مراکز ارتقا sales فروش درب منزل ، سالن های تمرین آواز ، سالن های اجرای سرپوشیده ، اماکن ورزشی داخل سالن و آکادمی ها و کلاس های درس می توانند مطابق با قوانین قرنطینه کار کنند و بعد از ساعت 21 تعطیل خواهند بود.

قوانین قرنطینه برای تسهیلات چند منظوره ، که مسئله ارزش سهام را مطرح کرد ، نیز تا حدی تنظیم شد. تا تعطیلات سال نو میلادی ، در مرحله 1.5 و مرحله 2 سالن های کنسرت و سینماها ، یک مکان خارج از ماهواره و در مرحله 2.5 ، دو مکان خارج از همراه نصب می شود.

محدودیت ها کاهش یافته است ، بنابراین می توان از استفاده از دوش هایی که در اماکن ورزشی داخلی در کلانشهرها مانند سالن های ورزشی ممنوع است ، با یک فضا استفاده کرد. در عوض ، هنگامی که از غرفه دوش مانند اتاق پانسمان استفاده نمی کنید تا خطر عفونت را به حداقل برسانید ، باید قوانین قرنطینه مانند فاصله و ماسک استفاده کنید.

◇ اگر 5 یا بیشتر از اعضای نزدیک خانواده که از هم جدا زندگی کرده اند ، گرفتار شوند ، 100000 جریمه بدست می آید

در تعطیلات سال نو میلادی ، مقامات قرنطینه نوعی دستور شدید صادر کردند که جلسات حضوری را تا آنجا که ممکن است برگزار نکنند ، مگر اینکه یکی از اعضای خانواده با آنها زندگی کند. اگر در تعطیلات سال نو قمری ، پنج یا بیشتر از اعضای خانواده که از سایر فضاها یا مناطق دیگر جدا شده اند ، گرد هم آیند ، بیش از 100000 نفر جریمه نقدی از قوانین قرنطینه COVID-19 جریمه نخواهند شد.

به عنوان مثال ، اگر پسری 40 ساله ساکن سئول به همراه همسر و فرزند خود به زادگاه خود بیاید و در دهه 1970 با والدین خود ملاقات کند ، پنج نفر که با هم زندگی نمی کنند دوباره متحد می شوند. و همچنین فضا و مشمول جریمه

این مانند یک دستور تهیه ناخوشایند است که از مردم می خواهد ملاقات چهره به چهره نداشته باشند مگر اینکه اعضای خانواده ای باشند که در سال جدید قمری با آنها زندگی کنند.

Gang Tae-tae ، هماهنگ کننده اول ، توضیح داد: “اگر یکی از اعضای خانواده نزدیک در مکان دیگری اقامت داشته باشد ، امکان ملاقات با بیش از 5 نفر وجود ندارد” و “این مربوط به تعطیلات سال نو بدون استثنا است. وی افزود: “برای امنیت خانواده و همسایگان خود ، از بازگشت به خانه و مسافرت در سال جدید خودداری کنید و سلام غیر حضوری بخواهید.”

سون یانگ ری ، رئیس گروه استراتژیک اجتماعی ستاد مرکزی کنترل تصادفات وزارت بهداشت و رفاه گفت: “ممنوعیت بیش از پنج نفر اقدامی است که در همه زمینه های زندگی تأثیر می گذارد. من منتظر آن هستم. “

وی افزود: “اگر منع جمع آوری 5 نفر یا بیشتر را نقض کنید ، می توانید بیش از 100000 جریمه نقدی را که تحت قانون پیشگیری از بیماریهای عفونی بدست آورده اید اعمال کنید.” “این کار را انجام دهید”.

مقامات قرنطینه در تعطیلات سال نو قمری نیز عوارض دریافت می کنند. به طور کلی توافق شده بود که عوارض در تعطیلات رسمی به صورت رایگان تبدیل شود ، اما در صورت شیوع اپیدمی از تاج 19 ، این عوارض به عوارض تعویض می شود. دولت در نظر دارد از هزینه های جمع شده در فصل تعطیلات برای فعالیت های قرنطینه استفاده کند.

در این فصل تعطیلات ، فقط صندلی های پنجره ای می تواند برای بلیط قطار رزرو شود و خوردن و آشامیدن در فضای بسته در مناطق استراحت بزرگراه ممنوع است و فقط فروش بسته مجاز است.

طراح لی جی وین

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.