جلسه توجیهی آنلاین برای افراد محلی در مورد یک پروژه تحقیق مجدد فکری در Dongjak 3 ، Buchong

[ad_1]

هدف کسب و کار

[세계연합신문 이영호 기자] برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، بوچئون سیتی از طریق ویدئوی آنلاین ، یک جلسه محلی در مورد پروژه تحقیق فکری در عملیات 3 ، بصورت حضوری برگزار می کند.

پروژه سنجش مجدد کاداستر یک پروژه سیاست ملی است که ثبت نظر سنجی های کاداستر را که با وضعیت واقعی زمین مطابقت ندارند اصلاح می کند و آنها را به مالکیت معنوی دیجیتال تبدیل می کند.

در سال 2021 ، شهر در سال 2021 69813176 از 176 قطعه در منطقه 122-3 ، دونگ جاک ، نزدیک دهکده مواد غذایی در گاچیول را انتخاب کرد.

جلسات توجیهی آنلاین برای افراد محلی ، از جمله وضعیت فعلی منطقه Dongjak 3 و محتوای جامع پروژه تحقیق مجدد کاداستر ، را می توان در تیم تحقیق مجدد شهر Buchon و کانال YouTube YouTube Hall Buchon مشاهده کرد. وقتی یک کد QR را ضبط می کنید ، مستقیماً با ویدیو مرتبط است.

این برنامه قصد دارد یک جلسه اطلاع رسانی آنلاین برای افراد محلی برای صاحبان زمین و سهامداران ارسال کند و مستقیماً به مالکان مقیم در حوزه قضایی یا صاحبان زمین که با استفاده از “بازدید از یک جلسه اطلاع رسانی محلی” در استفاده از جلسه اطلاعات آنلاین مشکل دارند ، توضیح دهد.

مدیر اطلاعات زمین کیم کیونگ نام گفت: “پروژه تحقیق مجدد کاداستر اطلاعات دقیق زمین را برای ارتقا management مدیریت موثر زمین و رسیدگی به اختلافات مزمن مرزی فراهم می کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.