جلسه مشاور ارشد

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] رئیس جمهور مون جه این در جلسه روسای دستیاران ارشد خود در مورد تعداد ویروس های کرونا تایید کرد در روز ، “احتمالاً به 300 یا کمتر کاهش می یابد ، اما به دلیل آلودگی گروهی در برخی از اماکن مذهبی ، دوباره در حال افزایش است. وضعیت دشوار شهر ادامه دارد. ”

وي به ويژه افزود: ما متاسفيم كه نتوانستيم درخواست افزايش حتي يك ساعت ساعات كار خود و تعويق مجدد تصميم را بپذيريم.

رئیس جمهور گفت: “بعد از آخرین Chuseok ، من بسیار متاسفم که از شما می خواهم از بازدید از زادگاه من خودداری کنید و در این سال جدید حرکت کنید. و امکانات آموزشی ، خانه های سالمندان ، “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا از طریق مدیریت جامع امکانات خطرناک ، مانند امکانات برای استفاده ، و جلوگیری از شیوع بیشتر از واکسیناسیون در یک شرایط پایدار جلوگیری کنیم.”

آمادگی برای واکسیناسیون نیز توضیح داده شد. رئیس جمهور گفت: همانطور كه ​​برنامه ریزی شده است هموار پیش می رود و گفت: با توزیع واكسن اخیر از Cobox ، انجمن بین المللی تأمین واكسن ، برخی از موارد واكسن را می توان زودتر تحویل داد.

علاوه بر این ، وی گفت: برای برخی از موارد واکسن ، امکان واکسیناسیون سریعتر و پایدارتر وجود دارد ، مانند اینکه بلافاصله می توان واکسن تولید شده توسط شرکت های دارویی محلی را دریافت کرد.

در پاسخ ، رئیس جمهور مون جه این ، گفت: “دولت همه تلاش خود را انجام می دهد تا افراد بیشتری مطابق با رتبه بندی واکسیناسیون برنامه ریزی شده ، واکسن بزنند.” از طرف دیگر ، اگر با انتشار واقعیت های نادرست در جامعه جای نگرانی وجود داشته باشد ، وی تأکید کرد که سختگیرانه خواهد بود.

در همان زمان ، وی خواستار استفاده از محصولات کشاورزی و دامی کره ای و بازارهای سنتی برای کمک به روستاهای دشوار کشاورزی و ماهیگیری و تحریک مصرف و مصرف داخلی شد. در همان زمان ، رئیس جمهور گفت: “ما 16 کالای مقدس اساسی را به شدت تحویل خواهیم داد و با اقدامات پایدار عرضه و تقاضا برای جلوگیری از افزایش قیمت محصولات حیوانی مانند تخم مرغ ، به آرامی ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور مون جائه این گفت: “همانطور که اقدامات قرنطینه بارها تمدید شده است ، مشکلات صاحبان مشاغل کوچک و افراد مستقل در حال افزایش است و زندگی افراد آسیب پذیر به طور فزاینده ای دشوار می شود.” “ما باید به دنبال یک راه حل واقعی برای تقسیم خسارات و رنجهای جامعه به عنوان یک کل باشیم.” وی همچنین گفت که علاوه بر آماده سازی اقدامات نهادی برای جبران خسارات ناشی از اقدامات قرنطینه دولت ، اقدامات لازم برای حمایت از آنها نیز انجام شود. برای خساراتی که تا آن زمان رخ داده است.

برای این منظور ، وی تأكید كرد: “وقت آن است كه دولت ، مجلس شورای ملی و یئو و یا جمع كنند خرد و قدرت” و تأكید كرد ، “با تشویق رویارویی با سیاست به عنوان یادگارهای دوران پیری از سیاست دست نکشید. به وضعیتی منتهی می شود که معیشت مردم از قبل دشوار است. “انجام دادن.

سرانجام ، رئیس جمهور کاهش شدید مرگ و میر ناشی از سوانح صنعتی را تلاشی عنوان کرد که دولت باید بطور خاص انجام دهد. وی گفت: اگرچه تلاش های مختلفی تاكنون انجام شده است ، وی اظهار داشت: امیدوارم به زودی طرحی ارائه كنید كه بتواند كاركردها و سازمانها را به طور قابل توجهی تقویت كند تا تواناییها و تخصص سازمان را در جلوگیری از حوادث صنعتی افزایش دهد. .

https://www.youtube.com/watch؟v=2Zh5YTTRAv4

فیلم از جلسه دستیار ارشد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *