جلسه هم اندیشی در زمینه اجرای اشتغال در بخش کشاورزی و بهبود محیط کار برگزار شد

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی ، همراه با انستیتوی تحقیقات اقتصادی روستایی کره ، جلسه هم اندیشی “اجرای اشتغال کشاورزی و بهبود محیط کار” را در مرکز کنگره Sejong در تاریخ 27 ژانویه برگزار می کنند.

این سمپوزیوم مطابق با رهنمودهای مربوط به فاصله اجتماعی و قرنطینه مطابق با وضعیت فعلی کرونا 19 تعداد شرکت کنندگان را کاهش داد ، اما تمام مطالب در زمان واقعی از طریق کانال Youtube وزارت کشاورزی و غذا برای انتشار توافق اجتماعی آشکار می شود .

“نقشه راه اشتغال ملی” که در 23 دسامبر سال 2020 منتشر شد ، با هدف درخواست کلیه کارمندان با درآمد مشخص یا بالاتر برای اشتغال به کار در سال 2025 انجام می شود.

در میان آنها ، بخش کشاورزی منعکس کننده گسترش پوشش تأمین اجتماعی برای افراد شغل آزاد ، از جمله کشاورزان در کشاورزی ، جنگلداری و شیلات ، و از بین بردن نقاط کور در شبکه ایمنی اشتغال ، مانند مشاغل با چهار یا کمتر کارمند کشاورزی است. ، جنگلداری و شیلات.

این سمپوزیوم برای گردآوری دیدگاه های صنعت کشاورزی در زمینه گسترش کاربرد امنیت شغلی در بخش کشاورزی به عنوان بخشی از پیگیری این موضوع و شناسایی اهداف سیاست آینده تهیه شده است.

قسمت اول سمپوزیوم (ارائه) نتایج تحقیقات متخصصان در زمینه های مختلف در مورد امکان و موضوعات معرفی شغل در بخش کشاورزی ، بررسی قوانین و مقررات مربوطه متناسب با تغییرات محیط اشتغال در کشاورزی ، بیمه حوادث برای کشاورزان و شرایط واقعی کار

در بخش دوم (بحث) ، مقامات وزارت کشاورزی و غذا ، دانشگاه ، مطبوعات و صنعت کشاورزی گرد هم آمدند تا نظرات خود را در مورد گسترش کاربرد امنیت شغلی در بخش کشاورزی به اشتراک بگذارند و در مورد مسائل مورد انتظار مانند تأیید درآمد صحبت کنند. روشها: اطلاعات و اشتغال و تعیین وضعیت اشتغال ، با در نظر گرفتن ویژگیهای بخش کشاورزی.

همچنین در مورد راهکارهای رفع عدم تعادل در عرضه و تقاضای کار در بخش کشاورزی با بهبود محیط کار ، از جمله اشتغال ، بحث خواهد شد.

یک مقام مسئول از وزارت کشاورزی و غذا گفت: “این به عنوان اولین گام در بحث در مورد محیط کار در کشاورزی و نیروی کار که به دلیل افزایش سن و مقیاس کشاورزی در سال های اخیر از اهمیت بیشتری برخوردار است ، از اهمیت زیادی برخوردار است. . “

در آینده ، او گفت که مایل است توجه زیادی را از کشاورزان و کارشناسان مربوطه بخواهد ، زیرا قصد دارد با ادامه بحثهای عمیق در جهان کشاورزی به توافق برسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *