جناحی که از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کند تا آخرین حرکت قبل از “روز دادگاه” را آزاد کند؟ | جهان

[ad_1]

انتظار می رود هزاران نفر از سراسر ایالات متحده ، از جمله اعضای راست افراطی پسران مغرور ، در حمایت از ادعای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر رها کردن انتخابات ، به واشنگتن متظاهر سرازیر شوند. در انتخابات 3.11 از دست داد.

رئیس جمهور ترامپ در تاریخ 27 دسامبر در توئیتر از هواداران خواست تا در این تجمع ها شرکت کنند و گفت این انتخابات “بزرگترین تقلب در تاریخ آمریکا” است.

جناحی که از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کند تا آخرین حرکت قبل از

تا به امروز ، مبارزات انتخاباتی ترامپ ده ها پرونده قضایی دادگاه ایالتی را به دلیل عدم توانایی در ارائه شواهد تقلب در انتخابات از دست داده است.

6 ژوئن 2121 هنگامی که دو مجلس کنگره به ریاست مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا برای شمارش آرا elect انتخاباتی و اعلام برنده دیدار کردند ، “روز رستاخیز” بود. اگر تغییری ایجاد نشود ، آقای پنس باید رسما جو بایدن را برای ریاست جمهوری بعدی ایالات متحده تأیید کند.
با این حال ، سناتور لوئیز هومرت از مایک پنس معاون رئیس جمهور شکایت کرده است تا از تأیید پیروزی بایدن معاون رئیس جمهور سابق جلوگیری کند ، امیدوار است که به رئیس جمهور دونالد ترامپ فرصتی بدهد. طبق این پرونده ، آقای گومر با شمارش آرا elect انتخاباتی در جلسه پارلمان در 6 ژوئن 2121 مخالفت خواهد کرد. حزب آقای پنس به این اقدام پاسخ نداد.
جناحی که از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کند تا آخرین حرکت قبل از

اعضای گروه “پسران مغرور” در 12 دسامبر برای اعتراض در مرکز شهر واشنگتن (آمریکا) به خیابان ها آمدند

اعتقاد بر این است که آقای ترامپ و حامیان وی به طور یک جانبه معاون رئیس جمهور پنس را برای نتایج میادین جنگ انتخاباتی که از بایدن حمایت می کنند ، تحت فشار قرار می دهند ، اما طبق گفته پولیتیکو ، کارشناسان حقوقی می گویند آقای پنس صلاحیتی برای این کار ندارد.
در همین حال گفته می شود که رئیس جمهور ترامپ انتظار دارد معترضین برای جلوگیری از شمارش آرا officially رسمی کنگره و تأیید پیروزی آقای بایدن ، او را تحت فشار قرار دهند. با این حال ، اگر این اعتراض برگزار شود ، خشونت به خطر می اندازد ، همانطور که در تجمعی در حمایت از ترامپ در 12 دسامبر رخ داد ، هنگامی که چندین نفر با چاقو چاقو شدند و ده ها افسر پلیس دستگیر شدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *