جهانی “تازه خوش آمد” سابق جهان

[ad_1]

طبق معمول ، آتش بازی هنوز آسمان بالای خانه اپرای سیدنی را خیره می کرد ، اما خیابان های شهر بندر خالی بود.

برای جلوگیری از شیوع ویروس تاج ، که باعث Covid-19 می شود ، مقامات سیدنی محدودیت رستوران ها و تعداد رزرو هتل را اعلام کرده اند.
پل بندرگاه سیدنی در قلب آتش بازی است. امسال ، سیدنی تصمیم گرفت زمان اعدام را کوتاه کند.
در همین حال ، داستان سال نو در نیوزیلند کاملاً متفاوت است. اوکلند یکی از اولین مکانهای جهان است که در سال 2021 عبور کرد. آتش بازی های رنگارنگ با نور لیزر به مدت 5 دقیقه آسمان شب را در برج آسمان طغیان می کند و عابران پیاده بسیاری را به تحسین واداشته است. .
دنیا کمتر شاد است - عکس 1

مردم ووهان برای جشن سال جدید 2021 دور هم جمع می شوند.

در ووهان ، جایی که یک سال پیش همه گیر کوید -19 آغاز شد ، هزاران نفر در مرکز شهر جمع شدند و تا سال 2021 شمارش معکوس کردند. فعالیت های اینجا تا حد زیادی به حالت عادی برگشته است.

در استراحتگاه ساحلی گوا در هند ، گردشگران و مردم محلی آخرین غروب خورشید در سال 2020 را تماشا می کنند.

در اروپا ، شب سال نو آرامتر است. با شروع ساعت پس از سال نو در فرانسه ، مردم آن کشور از قانون منع رفت و آمد که از ساعت 8 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر صبح روز بعد ادامه دارد ، پیروی می کنند. دولت فرانسه پیش بینی کرده است که بیش از 6 بزرگسال را نمی توان در یک میز ناهار خوری جمع کرد.
در اسپانیا نیز وضعیت به همین منوال است. Piazza Sol در مرکز مادرید ، جایی که هزاران نفر اغلب برای جشن سال نو در آن جمع می شوند ، نیز از ساعت 22:00 تعطیل است و مقامات همچنان به تشویق مردم در خانه برای مبارزه با بیماری های همه گیر ادامه می دهند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *