جهش دلتا منجر به افزایش تعداد عفونت ها شده است ، اگرچه ایالات متحده به مرحله 70 درصد از جمعیت دریافت کننده واکسن کووید -19 رسیده است | جهان

[ad_1]

بل ادواردز فرماندار لوئیزیانا گفت: “لوئیزیانا بیشترین ضربه را از این موج کووید -19 گرفت و این به دلیل نوع دلتا است. این بازی را تغییر می دهد. و واقعیت تعداد افرادی است که واکسینه می شوند. مسابقه در این شرایط مناسب نیست کافی. ”
پزشکان در لوئیزیانا از مردم می خواهند واکسینه شوند. آنها هشدار می دهند که بیمارستان ها شلوغ هستند و ظرفیت درمان بیماران به دلیل آلودگی کارکنان و کادر پزشکی به کووید -19 کاهش یافته است. مقامات می گویند که این ایالت بیش از 6000 پرستار ندارد.

جهش دلتا منجر به افزایش تعداد عفونت ها شده است ، اگرچه ایالات متحده به مرحله 70 درصد از مردم واکسینه شده علیه کووید -19 رسیده است - عکس 1

قوانین اجباری برای پوشیدن ماسک در بسیاری از نقاط ایالات متحده وضع شده است.

برخی از مقامات محلی شروع به وضع مجدد قانون اجباری پوشیدن ماسک کرده اند. این یکی از آخرین تلاش های سیاستمداران برای تشویق آمریکایی ها به واکسیناسیون است.

نوع دلتا در حال حاضر در ایالات متحده رایج است و اکثر افراد آلوده واکسینه نشده اند.

در ایالت فلوریدا ، که با شیوع شدید بیماری روبرو است و حدود یک چهارم بیماران بستری در این کشور را شامل می شود ، از اول اوت ، بیش از 10 هزار بیمار در بیمارستان بستری شدند.
با این حال ، فرمان دسانسیتس در مورد ماسک ها موضع مخالف دارد. هفته گذشته ، او مدارسی را که از دانش آموزان برای استفاده از ماسک الزامی است ممنوع کرد. ماه گذشته تعداد عفونت ها در آرکانزاس ، فلوریدا ، لوئیزیانا ، میسوری و نوادا به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

جهش دلتا منجر به افزایش تعداد عفونت ها شده است ، اگرچه ایالات متحده به مرحله 70 درصد جمعیت واکسینه شده علیه کووید -19 رسیده است - عکس 2

برنامه ایمن سازی خانگی در فلوریدا.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، تا 2 آگوست ، تقریباً سه چهارم بزرگسالان در ایالات متحده حداقل یک دوز کووید -19 دریافت کرده بودند. این تعداد از مرحله مورد انتظار دولت بایدن فراتر رفت.

رئیس جمهور جو بایدن از دولت محلی خواست تا برای تشویق مردم به واکسیناسیون علیه کووید -19 کمک مالی کند. در عین حال ، دولت ایالات متحده نیز یک قانون جدید وضع کرده است که از مقامات فدرال می خواهد در صورت عدم آزمایش منظم ، استفاده از ماسک و محدود کردن سفر ، مدارک واکسیناسیون را ارائه دهند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.