“جوانان Gimpo به اینجا می آیند”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Gimpo City مرکز فضایی جوانان Gimpo ، فضای جامعی را برای حمایت از جوانان مانند تقویت ظرفیت جوانان ، جامعه و فعالیت های شبکه ای بازگشایی کرده است.

امسال با تشخیص ناقص بودن سال گذشته و تقویت قسمت های محبوب و با عملکرد خوب ، برنامه ای برای نزدیک شدن به سطح جوانان تهیه شده است.

تسهیلات فضایی جوانان گیمپو یک فضای جامع برای فعالیت های پشتیبانی در شهر گیمپو است که نیازهای جوانان را منعکس می کند ، مانند یک اتاق کوچک ، یک کافه ، یک استودیوی ویدئو ، همکار ، یک اتاق رسانه و یک مدل برای خود – لباس خشک کردن ، از جمله مرکز پشتیبانی. جوانان ساوو و مرکز پشتیبانی جوانان پیر. دو مورد در حال کار هستند.

مرکز پشتیبانی جوانان جنوب به راحتی به حمل و نقل عمومی دسترسی دارد ، بنابراین بسیاری از مردم منتظر باز شدن برنامه هستند زیرا شروع به دریافت دهان به دهان می کنند ، بنابراین ابتدا برنامه های آنلاین را آماده می کنند.

مرکز پشتیبانی جوانان Gurae تنها اتاق پخش در کشور است ، بنابراین هر کسی می تواند YouTube و ویدیوی شخصی را ضبط کند.

به طور خاص ، سالن پخش مرکز Gurae به قدری محبوب است که کوی مشهور Baekga در حال فیلمبرداری از YouTube است ، بنابراین امسال نیز انتظارات زیاد است.

فضای جوانان Gimpo Changgong در دسترس افراد بین 19 تا 34 سال است. سquالات مربوط به برنامه و آسمان را می توان در وب سایت Changgong مرکز جوانان Gimpo (gpspace.or.kr) ، اینستاگرام ، فیس بوک و وبلاگ یافت. همچنین می توانید از سیاست های جوانان به اخبار مختلف دسترسی داشته باشید.

مرکز پشتیبانی جوانان ساوو که در نوامبر 2019 افتتاح شد ، به منظور کمک مستقیم به اشتغال از طریق دوره های آموزشی جوانان عالمانه ، مانند دوره های صدور گواهینامه لجستیک / صنعت ، برنامه های کسب و کار دیجیتال جدید و اردوگاه های شغلی جوانان.

به طور خاص ، این به جوانان مختلف کمک می کند تا خود را برای جهش های اجتماعی آماده کنند ، مانند برگزاری یک دوره فروشگاه هوشمند ، بنابراین زنان با وقفه شغلی در جوانی می توانند دوباره در جامعه ادغام شوند.

علاوه بر این ، از طریق برنامه های تحت هدایت جوانان ، مهمانی های شبکه جوانان ، اجتماعات خواندن ، گروه های کوچک و حامیان ، جوانان خودشان شرکت می کنند ، برنامه ریزی می کنند و کار می کنند و به آنها کمک می کنند تا طیف گسترده ای از تجربیات و شبکه ها را تشکیل دهند.

مرکز پشتیبانی جوانان Gurae که در ژوئیه سال 2020 افتتاح شد ، یک گروه خبرنگار جامعه و یک آنتن آسمانی را به عنوان فضایی که توسط جوانان آشنا با خدمات شبکه های اجتماعی (SNS) مورد استفاده قرار می گیرد ، مدیریت می کند و فضاهایی را جستجو می کند ، کشف و معرفی می کند که جوانان Gimpo می تواند در آن انجام دهد .

علاوه بر این ، اقلام مختلفی مانند پولاروید ، چرخ خیاطی و وسایل سرگرمی تهیه شده است تا جوانان بتوانند به طور فعال از فضای مرکز حمایت از جوانان پیر استفاده کنند تا هر جوان پس از رزرو از آن به صورت رایگان استفاده کند.

به ویژه ، مرکز پشتیبانی از جوانان مسن که دارای یک اتاق رسانه است ، برنامه های مختلفی را برای جوانان علاقه مند به عشایر دیجیتال مانند تولید ویدئو ، سازنده YouTube ، متخصص بازاریابی SNS ، تجربه مصاحبه VR ، ایجاد تصاویر و غیره در نظر گرفته است. پشتیبانی می کند.

شهردار یونگ ها-یانگ از گیمپو گفت: “من امیدوارم که جوانانی که به یک بنیاد و مرکز جامعه محلی تبدیل می شوند برای احیای شبکه های جوانان و همچنین یافتن کار و کارآفرینی از طریق برنامه های متنوع مفید باشند.” حتی در شرایط سخت “من ادامه خواهم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.