جونگنو-گو ، سئول ، فرزند ما را “پس از مراقبت از مدرسه” در Jongno-gu بگذارید

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] جونگنو گو ، سئول ، هیهوا-رو را به عنوان خیابان کودکان معرفی کرده و به عنوان پایگاه شهر دوست یونیسف عمل می کند.

جونگنو گو ، که به دنبال ایجاد شهری برای پرورش کودکان است ، شعبه سوم مرکز محله ما (3 Haeajeon ، Hyehwa-ro) را باز کرده است ، مرکزی برای مراقبت از دانش آموزان دبستانی پس از مدرسه. هدف ساختن یک جامعه دلسوز است که کل روستا می تواند در آن شرکت کند و بهترین ساختمان را در Hyehwa-ro به کودکان بدهد.

فروشگاه سوم مرکز کیوم با روحیه و عشق گو به طور خاص “Haeajeon” نامگذاری شد. Hae-ajee’s Hae یک شخصیت چینی است به معنی “کودک” و “کودک” ، و “جئون” به معنی قصر است. ما می خواهیم به كودكانی كه معمولاً باید بین مدرسه و آكادمی و آكادمی و آكادمی رفت و آمد كنند ، كمك كنیم ، اینجا مانند تفریح ​​، استراحت و مشاركت در پروژه های مختلف لذت ببرند.

در طبقه اول یک “اتاق مشاوره مراقبت از دهکده” وجود دارد که خدمات مراقبت توسط ساکنان را باز و نگهداری می کند و “حیاط خانه” که کودکان می توانند آزادانه بازی کنند. طبقه دوم شامل یک “اتاق برنامه” برای یادگیری متفاوت است ، طبقه 3 یک “اتاق بازی برای اتاق ondol” است که در آن کودکان می توانند دراز بکشند و استراحت کنند و طبقه 4 “اتاق زیر شیروانی” با یک شبکه بازی است.

مخاطبان هدف دانش آموزان دبستان 6 تا 12 سال هستند. برای درخواست ، به درگاه آنلاین محله بروید ، فرم درخواست را ارسال کنید و روشهایی مانند مشاوره با مرکز و پرداخت هزینه ها را طی کنید.

سه نوع خدمات مراقبت وجود دارد: “مراقبت تمام وقت” ، که در تمام ساعات کار در مرکز باقی می ماند ، “مراقبت نیمه وقت” ، که در زمان مورد نظر از مرکز استفاده می کند و “مراقبت های اضطراری” که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. وقتی مدرسه تعطیل است ، به عنوان مثال در وضعیت کرونا 19.

علاوه بر فروشگاه 3 که این بار افتتاح شد ، Jongno-gu فروشگاه های 1 تا 4 مرکز محله ما را اداره می کند ، یک فضای عمومی امن که 10 دقیقه با خانه و مدرسه فاصله دارد.

مرکز Chitalishte Woori District ، که خدمات مراقبت از مدرسه پس از مدرسه را برای دانش آموزان دبستانی ارائه می دهد ، ▲ فروشگاه 1 (86 ، Pilun-daero ، طبقه 2) ▲ فروشگاه 2 (Segomjeong-ro 259 ، 102) ▲ فروشگاه 3 (Haeajeon ، 3) ، Hyehwa-ro) ▲ 4 فروشگاه (طبقه 16 ، 2 ، Jibong-ro 12-gil) در ساختمان واقع شده است و ظرفیت 20 تا 30 نفر را دارد. پنجمین فروشگاه نیز قرار است در مارس سال جاری در مواک دونگ افتتاح شود.

برای سوالات مرتبط و اطلاعات دقیق تر ، لطفا با پورتال آنلاین همسایگی ما تماس بگیرید یا با بخش پشتیبانی کودک در بخش مراقبت از کودکان ، تیم مراقبت روزانه تماس بگیرید.

شهردار یونگنو گو ، کیم یونگ جونگ گفت: “روتاری هیهوا-دونگ نقطه ای است که تمام خطوط ترافیکی روستا در آن جمع می شود و توجه و توجه ساکنان به طور طبیعی به آن جلب می شود. ما در را باز می کنیم تا بهترین مکان مراقبت از کودکان در Hyehwa-dong فراهم شود. در آینده ، ما انواع برنامه های فرهنگی فرهنگی ، از جمله فعالیت های هنری با استفاده از زمین های بازی و ابزار کتاب را اجرا خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *