جونگ یون لی ، رئیس م Instituteسسه تحقیقات میراث فرهنگی چونگ بوک ، بازرسی در محل پروژه های مراقبت از املاک فرهنگی

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] لی یونگ یون ، رئیس م Instituteسسه تحقیقات میراث فرهنگی چونبوک ، بازرسی های محلی را با گروه ویژه مراقبت از میراث فرهنگی مانند قلعه Boeun Samnieonsansson ، برای جشن سال جدید آغاز کرد.

مدیر یونگ یون لی در سخنرانی افتتاحیه خود در 11 دسامبر گفت: “من از انتصاب خود به عنوان رئیس پژوهشگر احساس افتخار و افتخار می کنم و احساس مسئولیت سنگینی دارم.”

به عنوان اولین قدم در این وعده ، ما از سایت یک پروژه مراقبت از املاک فرهنگی بازدید کردیم که به طور ضمنی از پایین ترین مکان از ارزش فرهنگی ، ریشه زندگی ما محافظت می کند. حتی در هوای بارانی ، اعضای قلعه Samnyeonsanseong و معبد Poongnimjeongsa Boeun نگاهی به گذشته در مورد وضعیت مدیریت دارایی فرهنگی و محیط مشاهده انداختند و از سخت کوشی و تشویق اعضا قدردانی کردند.

وی به عنوان رئیس م Instituteسسه بررسی میراث فرهنگی ، روزهایی را که در ایجاد مجتمع مونسان در آخرین روز نقش داشته است به خاطر آورد و افکار خود را در مورد حل چالش های دشواری مانند سقوط شیب پشت تالار مونسان نشان داد (اموال فرهنگی ملموس هیچ.

مدیر لی جونگ-یونگ گفت که وی نقش خود را به عنوان رئیس م Instituteسسه تحقیقات میراث فرهنگی چونبوک با این اعتقاد که این یک ارزش فرهنگی است که سکوت می کند ، انجام می دهد ، اما ما باید آن را همانطور که بود حفظ و مدیریت کنیم و به آن منتقل کنیم. فرزندان ما “بهترین تلاشم را می کنم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *