جو کوانگ خان ، شهردار نامیانژو ، در گمانه زنی های حل نشده با سرکوب نامحدودی روبرو می شود!

[ad_1]

بازار جو جو گوانگان Namyangju

[세계연합신문 이영호 기자] از آنجا که شهر نامیانجو یک دولت فعال را دنبال می کند تا مستقیماً از سایت های تخلیه غیرمجاز برای رسیدگی به موضوع دامپینگ غیرمجاز بازدید کند ، گروه های اجتماعی نیز به آن پیوسته اند.

صبح 5 صبح ، جو گوانگ خان ، شهردار Namyangju از دفتر Onam-eup بازدید کرد و “جلسه ارتباط بازدید کننده” را با سران گروه های اجتماعی برای رسیدگی به موضوع تخلیه غیر مجاز برگزار کرد.

فعالیت های روز به عنوان بخشی از پروژه Sactri ، که ماه گذشته آغاز شد ، ارتقا یافت و شهردار جو رشد مبلمان و زباله های خانگی باقی مانده در مناطق مسکونی مانند ویلا را مطالعه کرد و وقت خود را صرف بحث در مورد مسائل مشترک زیست محیطی در منطقه با گروه های اجتماعی کرد .

شهردار چو گفت: “با افزایش تعداد افراد رو در رو به دلیل کرونا 19 که بیشتر و افراد بیشتری از غذای تحویل شده استفاده می کنند ، موارد زیادی از ریختن غیر مجاز مواد زائد مواد غذایی در ظروف یکبار مصرف یا کیسه های پلاستیکی وجود دارد. در کشور هند . برای دفع مناسب زباله به راهنمایی مداوم نیاز است. ”

Yan-Rae Cho ، رئیس شورای Wai-Channel و رئیس فدراسیون Namyangju Lee و Bankbook ، که در این جلسه حضور داشت ، گفت: “من به طور هماهنگ با اهالی روستا در مدیریت فشرده منطقه تخلیه غیر مجاز شرکت فعال خواهم داشت. دفع جداگانه “

از سوی دیگر ، این شهر مشارکت در گروه های اجتماعی را برای بهبود آگاهی های زیست محیطی و شهروندی از طریق “جلسات ارتباطی مداوم” تشویق می کند ، سرکوب های نامحدود و جریمه های ناشی از سهل انگاری را در مناطقی که اغلب مشکلات رخ می دهد ، انجام می دهد و همچنان ریشه کن کردن گمانه زنی های حل نشده است. من قصد دارم تلاش کنم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.