جیم کیونگ سئوپ ، شهردار گونجو ، “نوآوری های قابل توجه در قوانین زندگی مردم از دید یک شهروند”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار گونجو ، کیم جونگ-سئوپ ، تصمیم گرفته است که به طور فعال سیاست ها و اقدامات مختلفی را برای بهبود خدمات مدیریت دادخواست های مدنی ، مانند تشکیل تیم TF برای بهبود مقررات رفاه مدنی ، ارتقا دهد.

در طی جلسات توجیهی برنامه تجاری که در دفتر Daebaekje در تالار اول شهر برگزار شد ، شهردار کیم تلاش کرد تا تغییرات و نوآوری ها را در دولت ایجاد کند و خدمات اداری را در پرونده های مدنی برای هفتمین دوره انتخابات مدنی شهرداری نوآور ایجاد کند که این به خوبی کار می کند. لطفاً برای بهبود سیستم تلاش کنید. “

برای این منظور ، در وهله اول ، علاوه بر سیاست های ارتباطی ارتقا یافته ، مانند کمیته ارتباطات شهروندان شینبرام ، جلسه بحث و گفتگو در مورد سیاست های شین برام ، وب سایت Wish the شهردار ، اتاق بازار آزاد و پذیرش شکایات در بحث کاکائو ، شهروندان می توانند مستقیماً نظر خود را بیان کرده و اقداماتی را برای بهبود پیشنهاد دهند. ما دستور دادیم کانالهای ارتباطی بیشتری را گسترش دهیم.

وی سپس خواستار کشف فعال خدمات مدیریت مدنی شد که می توانند راحتی شهروندان را افزایش دهند ، مانند: ▲ ساده سازی اسناد لازم و مراحل رسیدگی ، ▲ بهبود فرم شکایات مدنی ▲ استفاده از اصطلاحات اداری آسان و صحیح ▲ خدمات کشوری

همچنین دستورالعمل هایی برای گسترش خدمات شخصی برای افرادی که تحت توجه اجتماعی هستند مانند اختلالات حرکتی ، افراد کم بینا و خارجی سفارش داده است.

همچنین عنوان شد که در میان دادخواست های مدنی برای مجوز و مجوز ، اگر لازم بود شکایات ثبت نام و ثبت نام کاهش یابد یا اگر این امر با تحمیل تعهدات گزارشگری به طور مساوی باعث ایجاد ناراحتی شود ، از آنها خواسته است تا به طور فعال به دنبال راه های اجازه و مجوز باشند .

به طور خاص ، وی تأکید کرد که تیمی از TF ، که منجر به بهبود و نوآوری در مقررات رفاه عمومی خواهد شد ، در حال ایجاد اقدامات غیر منطقی و شیوه های کاری مانند مدیریت ، کمک های اجتماعی و امکانات و یادگیری مطالعات موردی برای نوآوری و آنها را به دولت اعمال کنید.

با توجه به سرمایه گذاری بخش خصوصی محلی ، امکان اجرای پروژه سرمایه گذاری و امکان مجوز یا مجوز ظرف 48 ساعت اطلاع داده می شود و سیستمی ایجاد می شود که می تواند از وظایف فردی مانند مسائل اداری و مالی برای بهبود سرمایه گذاری خصوصی پشتیبانی کند. که او درخواست تلاش ویژه ای کرده است.

شهردار کیم گفت: “همه تغییرات و تحولات در دولت بر اساس نوآوری نظارتی و اداره فعال آغاز می شود.” “بیایید از طریق نوآوری مداوم در مقررات رفاه عمومی ، تغییر خوشایندی برای شهروندان ایجاد کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.