خانم کیم جونگ سوک از دستیابی به “برج درجه حرارت 100 درجه عشق” تشکر کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ اول ، خانم کیم جونگ سوک ویدئویی از قدردانی خود را به افرادی که به 100 درجه عشق برای کمپین اشتراکی Hope 2021 که توسط جعبه رفاه اجتماعی کره تهیه شده بود پس از مرحوم خانم هی-هو لی ، خانم ، تحویل داد. یانگ سوک کوون و خانم یون اوک کیم ، خانم کیم چون سوک در حال حاضر به عنوان رئیس افتخاری صندوق رفاه اجتماعی کره فعالیت می کند.

کمپین به اشتراک گذاشتن امید صندوق رفاه اجتماعی هر ساله و امسال از اول دسامبر سال گذشته تا 31 ژانویه سال جاری برگزار می شود. در این سال ، هدف جمع آوری کمک مالی (350 میلیارد وون) در 20 ژانویه (3783 میلیارد وون) محقق شد ، که به ویژه در دستیابی به دستاوردهای اولیه صادق است. به عنوان نمادی از “کمپین اشتراک امید” ، برج دمایی عشق که هر بار 1 درصد افزایش می یابد ، 1٪ هدف جمع آوری کمک مالی 100 درجه زودتر می رسد. آخرین جمع آوری کمک برای کمپین اشتراک امید 2021 400.9 میلیارد KRW بود و دمای آخرین برج عشق 114.5 درجه سانتیگراد بود.

علاوه بر این ، میزان بودجه سالانه جمع شده برای میوه های عشق در سال 2020 با 8462 میلیارد بوی بد نهایی شد. با 192.2 میلیارد کیلووات افزایش نسبت به سال قبل ، از پارسال 654 میلیارد کیلو وات عبور کرد و رکورد زد.

موفقیت اولیه برج عشق در دمای 100 درجه سانتیگراد نتیجه تمایل مردم به گشودن با امید حتی با مشارکت در شرایط دشوار است ، بنابراین خانم کیم جونگ سوک امروز از طریق فیلم شکرگذاری قدردانی عمیق خود را از مردم ابراز کرد.

در این پیام ویدئویی ، خانم کیم جونگ سوک تأکید کرد که “100 درجه معجزه که همه در زمان های دشوار با هم به دست آورده اند” و گفت: “نقطه مقابل” چهره به چهره “چهره به چهره نیست ، بلکه رو در رو است – صورت “شما کسانی هستید که بهار را به جای انتظار برای آن می سازید.”

رئیس جمهور مون جائه این و خانم کیم جونگ سوک به 14 سازمان از جمله صندوق رفاه اجتماعی از طریق سازمان دعوت اهداکننده رویداد 2020 در 4 دسامبر سال گذشته اهدا کردند و آنها حتی در موقعیت های دشوار به دلیل تاج 19 مشارکت را انجام می دهند. همچنین قدردانی خود را از شخصیت ها ابراز کرد.

در این ویدئو سپاسگزار ، از جمله خانم جئونگ سوک کیم ، کیم برنده هی (بازیگر) از “Sharing Campaign Model” ، سانگ مین پارک (خواننده) ، بونگ جو لی (ماراتن) ، جئون Je-hyang (تصویربردار تلویزیون) ) ، هیون وو چوی (شعبده باز) ، کی-بزودی هوانگ (کمدین) و دیگران. خانم کیم جونگ سوک به عنوان رئیس افتخاری صندوق رفاه اجتماعی کره به کار خود با مردم ادامه خواهد داد تا امید را از طریق به اشتراک گذاشتن باز کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.