“خانه اصلی” لی جائه میونگ پیو به سئول گسترش خواهد یافت چگونه در مورد بازسازی و بازسازی؟

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کواک دونگ گیون = فرماندار گیونگی گیونگی لی جائه میونگ بر نیاز به “خانه اصلی” تأکید می کند و نامزدهای شهردار سئول به آن پاسخ می دهند و جای بررسی این است که آیا این سیاست به سئول نیز کشیده می شود یا خیر.

مسکن اساسی سیاستی است که به هر فرد بی خانمان اجازه می دهد در یک خانه مسکونی و با کیفیت بالا زندگی کند و در Gyeonggi-do رواج یابد تا حدس و گمان بیش از حد در مورد املاک و مستغلات یا ترس از تقاضا کاهش یابد.

کارشناسان عمدتاً نسبت به مسکن اصلی دلسوز بودند ، اما در مورد امکان سکونت ابراز تردید می کردند و یا اصرار داشتند که این کار باید با سیاست های بازسازی و بازسازی انجام شود. کارشناسان با بیانیه ای که فرماندار لی گفت “برای جلوگیری از حدس و گمان با بازگرداندن درآمد بدون درآمد” موافق نیستند.

طبق گفته Gyeonggi-do در تاریخ 28 ، فرماندار لی در بحث آنلاین سیاست Gyeonggi-do Housing House در تاریخ 26 شرکت کرد و گفت: “مردم نگران این هستند که آیا روزی به مسافرت می روند یا خیر. “وی گفت كه برای تضمین حق زندگی مردم مسكن اساسی می سازد.

خانه های اصلی تبلیغ شده توسط استان گیونگی به اجاره بلند مدت Δ و فروش اجاره ΔLand تقسیم می شوند. نوع اجاره بلند مدت سیاستی است که به مردم اجازه می دهد با اجاره مناسب ، کمتر از قیمت بازار اطراف ، برای مدت طولانی زندگی کنند و نوع اجاره زمین سیاستی است که فقط هزینه کاربری زمین را پرداخت می کند و سپس آن را برای عموم فروخت

مسکن اساسی با هدف بازگرداندن درآمد بدون درآمد و جلوگیری از تقاضای سوداگرانه برای ایجاد ثبات در خانه های مردم ایجاد شده است.

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

کارشناسان موافقت کردند که مسکن عمومی با کیفیت بالا باید به عنوان مسکن اساسی تأمین شود ، اما خاطرنشان کردند که بازسازی و بازسازی نیز باید افزایش یابد. آنها همچنین از انسجام سیاست ابراز نگرانی کردند.

چوی وون چئول ، استاد دانشكده همگرایی املاك و مستغلات در دانشگاه هانیانگ گفت: “از آنجا كه به دلیل قطب شدگی شدید ناشی از انقلاب صنعتی چهارم ، جامعه مجبور نیست ناپایدار باشد ، تهیه مسكن با كیفیت بالا برای افرادی که درآمد طولانی دارند. فکر می کنم ، اما اکنون مسکن عمومی آنقدر بالا رفته است که می تواند جوایزی را کسب کند. “

با این حال ، وی گفت: “برای افزایش عرضه بازسازی و بازسازی و همچنین مسکن اساسی ، که در آن خانواده های کم درآمد برای مدت طولانی زندگی می کنند ، افزایش عرضه ضروری است.” “برای تعیین مسکن مورد نظر مردم ، وی گفت ، دولت ابتدا باید مطالعه تقاضا را انجام داده و برنامه مناسب عرضه را تهیه کند.

کیم یینگ من ، مدیر انستیتوی تحقیقات اقتصادی املاک و مستغلات ، گفت: “از نظر تئوری ، تهیه مسکن عمومی با کیفیت بالا و به مردم اجازه می دهد بدون نگرانی در مورد خانه خود زندگی کنند ، مطلوب است.” قیمت املاک و مستغلات. من این کار را خواهم کرد “

با این حال ، مدیر کیم نظر منفی در مورد امکان اجرای مسکن اساسی داشت. وی گفت: “جهت درست است ، اما احتمال تحقق آن كم است.” وی گفت: “سیاست مسکن باید در اولین 10 تا 15 سال در نظر گرفته شود ، اما اگر رژیم تغییر کند ، سیاست معکوس خواهد شد.”

همه عقاید وجود داشت که سخنان استاندار درباره خرید درآمد برگشتی در ارتباط با سیاست املاک و مستغلات نامناسب یا قابل درک است.

مدیر كیم خاطرنشان كرد: اگر درآمد غیر تخصصی را به رسمیت نمی شناسید ، فقط باید خانه های مورد نیاز خود را بخرید سپس یون خاموش می شود. “این باید در زمانی انجام شود که مسکن عمومی به اندازه کافی برای پوشش کمبود (جونس) تحویل داده شود.” “

از طرف دیگر ، پروفسور چوی اظهارات وی را در مورد “بازیابی درآمد بدون درآمد” درک می کند. “در کشورهای پیشرفته ، املاک و مستغلات کمتر از 50٪ دارایی دارند ، اما در کره حدود 80٪. “اگر شما یک میلیارد یا 2 میلیارد درآمد کسب کنید زیرا ما یک خانه در گانگنام داریم. به جای تمرکز روی کار ، چاره ای نداریم جز اینکه روی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از طریق Young Cull تمرکز کنیم.

“اگر به آینده بلند مدت کره نگاه کنید ، درست است که قیمت املاک و مستغلات نگران کننده است. به خصوص افراد کم درآمد چاره ای ندارند جز اینکه احساس ناراحتی کنند.”

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

پیش از انتخاب شهردار سئول ، در حالی که نامزدهای مخالف و احزاب مخالف سیاست های املاک و مستغلات را تعیین می کنند ، احتمال گسترش سیاست فراتر از گیونگی-دو به سئول پیش بینی شده است زیرا عمده مسکن به عنوان یک گزینه سیاسی توجه را جلب می کند.

آن چول سو ، رئیس حزب شورای ملی ، که کاندیدای شهرداری سئول است ، خواستار پاسخگویی نامزدهای حاکم در قبال سیاست املاک و مستغلات دولت فعلی شد و گفت: “اول از همه ، ما باید عذرخواهی کنیم” و نه برای شهروندان سئول. “

وزیر سابق پارک تجارت کوچک و متوسط ​​یانگ سان و نماینده. وو پاسخ های مثبتی به سیاست اساسی مسکن فرماندار نشان داد.

نماینده وو در طول بحث سیاست آنلاین “Gyeonggi-do Basic Housing” تأکید کرد: “این یک سیاست معقول برای بررسی کافی طرح اساسی مسکن است” و “من همچنین برنامه ای برای تأمین 160،000 واحد مسکن عمومی را به عنوان یک سیاست اساسی اعلام کردم. “

وزیر پیشین پارک همچنین گفت: “فرماندار لی جی میونگ استان سیونگی را با سیاست جدید هدایت کرده و با علاقه نظاره گر آن است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *