خطوط هوایی ایالات متحده ترس دارد طرفداران ترامپ پروازها را مختل کنند جهان

[ad_1]

FAA می گوید نگرانی های خود را با خطوط هوایی و انجمن مهماندار در میان می گذارد. آقای دیکسون گفت: “من از همه مسافران می خواهم که دستورالعمل های خدمه را دنبال کنند ، همه برای ایمنی خود و پرواز.”
در 6 ژوئن ، طرفداران پرزیدنت ترامپ در پایتخت شورشیان شوریدند ، که آمریکا را شوکه کرد.

دیکسون گفت: رفتار نامنظم مسافر “می تواند اعضای خدمه را هنگامی که در مأموریت های ایمنی حیاتی هستند ، منحرف ، ایجاد مزاحمت و ارعاب کند.”

نیروی هوایی آمریکا می ترسد طرفداران ترامپ پروازها را مختل کنند - عکس 1

معترضین به حمایت از آقای ترامپ روز جمعه به آبشار کاپیتول رفتند.

علاوه بر این ، FAA اقدامات تهاجمی علیه کسانی که امنیت پرواز ، تحریم ها ، از جمله جریمه و حبس را به خطر می اندازند ، انجام خواهد داد.

در اوایل این هفته ، فدراسیون افسران پرواز اعلام کرد هواداران ترامپ که به شورش کاپیتول دامن زدند پس از نشان دادن “ذهنیت جمعیت” در پروازهای منطقه ای نمی توانند واشنگتن را در پروازهای تجاری ترک کنند.

در 8 آگوست ، شرکت هواپیمایی آلاسکا اعلام کرد که 14 مسافر را پس از اقدام “غیر قابل قبول” در پرواز واشنگتن به سیاتل در شامگاه 7 ژانویه ممنوع کرده است. به طور خاص ، این مسافران “ماسک ، جغجغه ، مشاجره و آزار اعضای خدمه را ندارند”.

این هفته ، شرکت های هواپیمایی و اجرای قانون ایالات متحده پس از گزارش رفتارهای مخرب طرفداران ترامپ در طول پروازها در هفته ، امنیت در فرودگاه های منطقه واشنگتن را افزایش دادند. ■ منطقه
نیروی هوایی آمریکا می ترسد طرفداران ترامپ پروازها را مختل کنند - عکس 2

روز گذشته ، سناتور لیندزی گراهام توسط معترضین ، آقای ترامپ محاصره شد و “خائن” نامید.

خطوط هوایی آمریكا پس از واقعه 6 ژوئن خدمات مشروبات الكلی در پروازها به واشنگتن را به حالت تعلیق درآورد.

FAA در 10 سال گذشته بیش از 1300 پرونده اجرایی مسافر بدون امنیت داشته است که موارد اخیر اخیراً مداخله و حمله به مهمانداران به دلیل نیاز به ماسک پوشیدن بوده است.

فیلم های رفتار سرکش در پروازهای واشنگتن در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. خلبان هنگام پرواز به ققنوس در خطوط هوایی آمریكا تهدید كرد كه پروازها را به “بین كانزاس و ترك تحصیلات” منحرف خواهد كرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *