دائژون متروپولیتن سیتی ، یونگ گو ، در گسترش بازار سنتی Seolmagi پیشگام است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Jung-gu ، Daejeon Metropolitan City ، یک سیستم خرید آنلاین به نام بازار همسایگی Naver برای بازارهای مونیخ و Taepyeong ساخته است تا از مشاغل کوچک در بازارهای سنتی که از تغییر در فضای توزیع متمرکز بر COVID-19 و خرید آنلاین رنج می برند ، پشتیبانی کند.

بازار محلی Naver سرویسی است که با سفارش آنلاین ، مواد غذایی و مواد غذایی تازه ای را که در بازارهای سنتی فروخته می شود ، مستقیماً ظرف دو ساعت به مصرف کنندگان می رساند. انتظار می رود این یک مدل پیروز نمایندگی بین مصرف کنندگان و صاحبان مشاغل کوچک در بازارهای سنتی در دوران تماس غیر حضوری به دلیل پیامدهای طولانی مدت کرونا 19 باشد.

برای استفاده از این سرویس ، می توانید از برنامه تلفن های هوشمند در اینترنت استفاده کنید تا منطقه تحویل در دسترس برای هر بازار در “محله Neversky بازار” را بررسی کنید و سپس در یک پیشخوان سفارش دهید. Munchang Market برای تحویل به Daesa-dong ، Daeheung-dong ، Munchang-dong ، Busa-dong ، Seokgyo-dong ، Seonhwa-dong و Bank-dong در دسترس است ، در حالی که Taepyeong Market در Mok-dong ، Munhwa-dong ، Sanseong موجود است -دونگ ، اوریو-دونگ ، یونگدو-دونگ ، یوچئون-دونگ و Taepyeong-dong.

به طور خاص ، کارمندان Jung-gu همچنین با خرید محصولات آیینی که از این خدمات برای پیشگامی استفاده می کردند ، در احیای بازار سنتی پیش قدم شدند.

کمیسار پارک یونگ گی گفت: “از آنجا که مشاغل کوچک در بازارهای سنتی به دلیل تکثیر کرونا 19 با مشکلات زیادی روبرو می شوند ، ما تمام تلاش خود را برای اجرای سیاست هایی انجام خواهیم داد که واقعاً می تواند به جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و احیای اقتصاد محلی کمک کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *