دادستان ها از قانونگذار لی یونگ هو در قانون انتخابات عمومی تجدیدنظر می کنند

[ad_1]

نماینده لی مستقل لی یونگ هو (نامون ، ایمسیل ، سونچانگ) ، که به دخالت در مبارزات انتخاباتی حزب مخالف در انتخابات عمومی 15 آوریل متهم شد ، پس از برائت احساسات خود را ابراز کرد.

(Namwon = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم بونگ جون = نماینده مستقل لی یونگ هو (نامون ، ایمسیل ، سونچانگ) ، که به جرم نقض قانون انتخابات ادارات عمومی محکوم شد و در دادگاه اول محکوم شد ، به دادگاه پس از تجدید نظر در دادسرا

طبق قانون شهرستان یونگجو ، دفتر دادستان منطقه 26 چونگو ، شعبه نامون ، درخواست تجدیدنظر علیه اولین تصمیم دادگاه را صادر کرده است که لی کنگره را محکوم کرده است.

شناخته شده است که دادستانی به دلایلی مانند سو mis تفاهم و تخلفات قانونی درخواست تجدید نظر کرد.

در تاریخ 29 مارس سال گذشته ، ساعت 11:10 صبح ، نماینده کنگره لی به دخالت در کارزار انتخاباتی نامزد رقیب دموکرات ، لی گانگ ری متهم شد.

به گفته دادگاه ها و دادستان ها ، لی ناك یون ، رئیس كمیسیون انتخابات حزب دموكرات و كاندیدای كانگ ری لی ، كه به مراسم بازار عمومی و كنفرانس مطبوعاتی در Chunyang-gol ، Namwon-si ، Zheolabuk-do می رفت ، گفت: ” من به عنوان یک قانونگذار محلی به ملاقات شما آمدم.

ادعا می شود که کنفرانس مطبوعاتی ، که در نهایت به دلیل این آشفتگی برنامه ریزی شده بود ، لغو شد.

پس از این حادثه ، سخنگوی لی یونگ هو بیانیه ای صادر کرد و گفت که وی توسط کاندیدای لی کانگ ری مورد حمله قرار گرفته و در بیمارستان بستری شده است. کاندید رای لی لی نماینده کنگره را به انتشار اطلاعات نادرست و مداخله در کارزار انتخاباتی متهم کرد.

دادگاه بدوی گفت: “به سختی می توان نتیجه گرفت كه لی گانگ-رای در آن زمان بر اساس شواهد استخراج شده از دادستان در حال تبلیغات بود.” به دلیل تلاش متهم برای نزدیك شدن به رئیس جمهور لی ناك یون ، مقامات حزب مسدود شدند. “

“معبر شهردار که این پرونده در آن اتفاق افتاده ، معبری است که هر کسی می تواند از آن عبور کند ، و حتی اگر متهم به رئیس جمهور ناک یون لی مراجعه کند ، او حق ندارد او را متوقف کند.” “بنابراین گفتن این متهمان تلاش می کنند مانع تبلیغات انتخاباتی نامزد آینده لی کانگ ری شوند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *