دادگاه های ایالات متحده امید به نتایج چالش برانگیز انتخاب رئیس جمهور ترامپ در ویسکانسین را مسدود می کنند | جهان

[ad_1]

در این پرونده ، رئیس جمهور ترامپ استدلال کرد که کمیسیون انتخابات ویسکانسین ، به بهانه ترجمه Covid-19 ، با اتخاذ تدابیری مانند سست کردن مقررات شناسایی تصویر و صندوق های رای عمومی برای جمع آوری آرا missing از دست رفته ، قانون اساسی ایالات متحده را نقض کرده است.
هیئت منصفه دادگاه تجدیدنظر منطقه 7 در شیکاگو ، ایلینوی ، استدلال فوق را رد کردند.
نکته قابل توجه اینکه هر سه قاضی هیئت منصفه ذکر شده در بالا جمهوری خواه هستند و به گفته مجله پولیتیکو یکی از آنها توسط شخص رئیس جمهور ترامپ منصوب شده است.

کشور ترامپ با شکست قانونی دیگری روبرو است زیرا دادگاه عالی آمریکا در مورد آخرین اقدام ترامپ در جنگ پنسیلوانیا سکوت اختیار کرد.

پیش از این ، وکیل ترامپ از دیوان عالی کشور خواسته بود مقامات پنسیلوانیا را به پاسخ این پرونده قبل از 23 دسامبر دستور دهد ، اما دادگاه هنوز اقدامی نکرده است.
دادگاه های ایالات متحده مانع از به چالش کشیدن نتایج انتخابات رئیس جمهور ترامپ در ویسکانسین می شوند - عکس 1

کشور ترامپ بیش از 50 دادخواست در دادگاه های فدرال و ایالت تشکیل داده است ، اما بیشتر پرونده ها به دلیل فقدان مدارک قانونی یا وضعیت قانونی منتفی شده اند.

منتقدان مخالف رئیس جمهور ترامپ بدون ارائه شواهد کافی یا تضعیف روند انتخابات ادعاهایی درباره تقلب در انتخابات را مطرح کرده اند.
رئیس جمهور ترامپ همچنان به مبارزه برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده ادامه می دهد ، اگرچه کالج انتخاباتی در 14 دسامبر رأی داد ، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق با غلبه بر تاریکی رسماً بیش از 270 رای کسب کرد حداقل برای انتخاب شدن

اگر تغییری ایجاد نشود ، پارلمان پس از شمارش آرا elect انتخاباتی در نشست مشترک دو مجلس در 6 ژانویه 2121 ، پیروزی بایدن را تأیید می کند و آقای بایدن از 20 ژانویه روی کار می رود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *