دامیانگ گونگ ، “هل می دهد” برای ایجاد یک سیستم مشترک همکاری برای احیای صنعت کشاورزی

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] دامیانگ-گون اعلام کرد که اخیراً یک قرارداد تجاری با بنیاد همکاری های علمی-دانشگاهی دانشگاه ملی چونگام برای احیای مجدد صنعت کشاورزی و ارتقا. همکاری امضا کرده است.

بنیاد همکاری های صنعتی و دانشگاهی دامیانگ-گون و Chonnam قول ایجاد یک سیستم همکاری مشترک مانند بهبود انواع و بهبود امکانات برای رشد تخصص های محلی ، بهبود دوام و کارایی مواد کشاورزی ، بهبود شرایط کار در کشاورزی را می دهند در پاسخ به پیر شدن حومه ، جذب عودت کنندگان و اشراف و تحصیلاتی که انجام دادم.

بر اساس این توافق نامه تجاری ، دامیانگ-گون قصد دارد پروژه های مشترکی را برای توسعه جوامع محلی افتتاح کند و برای بهبود مشکلات در صنعت کشاورزی محلی همکاری فعال داشته باشد.

مراسم توافق نامه به روشی صادر شد که چهره به چهره صادر نمی شود و در آن دفاتر هر موسسه توافق نامه را امضا می کنند و به دلیل فاصله اجتماعی با یکدیگر مبادله می کنند.

چوی هیونگ میونگ ، رئیس شهرستان دامیانگ گفت: “من متقاعد شده ام که این توافق نامه تجاری به عنوان ستونی برای افزایش رقابت کشاورزی دامیانگ در واکنش به تغییر زمانها عمل خواهد کرد.” “ما به تقویت ظرفیت های کشاورزی محلی از طریق توافق نامه های تجاری مداوم با سازمان های همسایه ادامه خواهیم داد.” .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *