دامیانگ گونگ برای ساخت باغ ملی و مرکز فرهنگی کره موافقت نامه تجاری امضا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] دامیانگ-گون در هجدهم اعلام کرد که برای ساخت موفقیت آمیز “مرکز فرهنگ و باغ ملی کره” با خدمات جنگل کره ، جولانام دو و مرکز مدیریت درختکاری در کره موافقت نامه کاری امضا کرده است.

در مراسم امضای قرارداد در دامیانگ توچال ، رئیس شهرستان دامیانگ چوی هیونگ سیک ، مدیر خدمات جنگل یونگ هو پارک ، فرماندار ژئولانام دو ، کیم یانگ راک ، مدیر درختکاری کره ، کیم یونگ ها و لی گا- هو ، رئیس کمیته کشاورزی ، جنگلداری ، دامداری ، غذا و شیلات دریایی و غیره تصمیم گرفتم با هم امتحان کنم

محتوای اصلی توافق نامه شامل ▲ تأمین هزینه های ساخت و بهره برداری ، ▲ ارتقا procedures مراحل اداری مانند صدور مجوز و غیره است.

مرکز ملی باغ و فرهنگ کره پروژه ای برای ساخت یک ساختمان تحقیقاتی باغ ، یک اتاق آموزش ، یک گلخانه ، یک سایت آزمایش ، یک زمین آموزش ، یک باغ نمایشگاه و موارد دیگر است. انجام دادن.

هیونگ سیک چوی ، رئیس شهرستان دامیانگ ، گفت: “هنگامی که باغ و مرکز فرهنگی کره تکمیل شود ، منابع مختلف باغی را که در سراسر کره پراکنده است کشف و کشف خواهیم کرد ، و مدل ها و دستورالعمل های استانداردی را برای هر نوع باغ ارائه می دهیم که به صنعتی شدن و جهانی شدن باغ های کره. ” این امر از طریق نقش خود به عنوان یک پاسگاه و نقش باغ به عنوان یک م institutionسسه آموزشی ، نشاط را برای اقتصاد محلی به ارمغان می آورد. “

در همین حال ، دامیانگ گونگ ، توانایی های خود را بر ایجاد زیرساخت ها برای ارتقا industry صنعت باغ متمرکز می کند ، مانند ایجاد یک طرح جامع برای ارتقا the باغ برای توسعه سیستماتیک باغ ها ، مطابق با سیاست نظامی شهر باغ اکولوژیک ، در آغوش طبیعت. در ماه مه سال گذشته ، توسط وزارت SME ها و شرکت های نوپا به عنوان یک منطقه باغ سنتی خاص تعیین شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *