دانشگاه ملی سئول در هنگام سقوط سنگین مست کارمندان خود را اخراج می کند

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار Song Won-ki = دانشگاه ملی سئول استانداردهای انضباطی را برای معلمان مجازات شده برای رانندگی در حالت مستی سخت تر کرده است. بر این اساس ، معلمانی که تحت تأثیر دو یا چند بار رانندگی گرفتار شده و یا باعث حادثه ای مرگبار شده اند ، با حداکثر اخراج نسبت به اقدامات انضباطی شدید مواجه می شوند.

طبق گفته مقامات آموزش سی و یکم ، دانشگاه ملی سئول ماه گذشته پس از بحث در مورد 12 جلسه شورای عمومی

این اصلاحیه بیش از دو بار رانندگی در حالت مستی (انصراف از اخراج) ، رانندگی در حالت مستی (اخراج یا اخراج) را اضافه کرد ، در حالی که گواهینامه رانندگی به دلیل رانندگی در حالت مستی متوقف یا لغو شد ، همچنین مرگ (اخراج یا اخراج).

اخراج اشتغال معلمان را برای سه سال محدود می کند ، در حالی که اخراج اشتغال را برای پنج سال محدود می کند و از مزایا یا مزایا می کاهد.

یک مقام مسئول در دفتر دانشگاه ملی سئول گفت: “با افزایش سطح مجازات های رانندگی در حالت مستی ، مانند قانون یونگ چانگ هو ، این تجدید نظر باعث شده تا دانشگاه ملی سئول مجبور باشد استانداردهای اجتماعی در سئول را رعایت کند. درون مدرسه “

طبق “اطلاعیه آغاز تحقیقات جنایی برای معلمان و کارمندان” ارائه شده توسط دانشگاه ملی کره (Suncheon ، Gurye ، Gwangyang و Gokseong-eul ، Jeollanam-do) پیش از این ، دانشگاه ملی سئول (18 مورد) بالاترین دانشگاههای ملی پس از آنها دانشگاه ملی Jeonbuk (13 مورد) ، دانشگاه ملی Gyeongbuk و دانشگاه ملی Gyeongsang (هر کدام 11 مورد) وجود داشت. برای اساتیدی که واقعاً مشروب می نوشند و رانندگی می کنند ، دانشگاه ملی سئول به ترتیب مجازات های انضباطی مانند اخراج (4) ، توبیخ (10) و اخطار (4) را اعمال می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.