درخواست اصلی حسابرسی منافع عمومی شهر وونجو ، اعلامیه “پدر” حسابرس بود

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Wonju City برای حسابرسی در مورد پروژه های بزرگ در انتظار رسیدگی به منافع عمومی از حسابرس درخواست کرد که برخی از سو susp ظن ها را در مورد برخورد ترجیحی ایجاد می کند ، اما این منجر به یک حسابرسی واقعی نمی شود.

اگر مشکل خاصی وجود داشت ، این حسابرسی انجام می شود. همانطور که مشخص شد مشکلی از نظر دولت وونجو وجود ندارد ، امیدوارم سو the ظن به درمان ترجیحی برطرف شود.

در همین حال ، شورای حسابرسی و بازرسی مواد و نظرات اضافی را از شهرستان در مورد سه پروژه معلق که وونجو برای ممیزی با منافع عمومی در 14 اکتبر سال گذشته درخواست کرد ، درخواست کرد و در 16 نوامبر سال گذشته برای بررسی و مذاکره چندین بار از شهر وونجو بازدید کرد. اسناد مرتبط مانند اسناد مرتبط و جزئیات طراحی درخواست شد. بر این اساس ، شهر وونجو کلیه داده های مربوطه را ارائه داده و انتظار دارد تا از طریق پروژه های مشکوک به برخورد ترجیحی ، ممیزی در محل انجام دهد تا بداند که آیا به دلایل غیرقانونی یا غیرمنصفانه برخورد ترجیحی وجود داشته است.

حسابرس پاسخ داد که محتوای دفتر کار غیرقانونی یا غیرمنصفانه شهر وونجو مشخص نشده است و درخواست شده است که با تکمیل محتوای درخواست ارائه شود و شهر وونجو پاسخ داد که پروژه فعلی از طریق روال قانونی تبلیغ می شود. بر این اساس ، هیئت بازرسی و بازرسی حکم داد که موضوع درخواست مشخص نشده است ، زیرا هیچ مدرکی غیر از سو susp ظن در برخورد ترجیحی وجود ندارد و مطابق با ماده 19 آیین نامه the رسیدگی به درخواست های منافع عمومی با احترام.

ساخت جاده دسترسی به پارک یادبود وونجو مطابق همان مقررات به حالت تعلیق درآمد ، زیرا هیچ رابطه قراردادی با شرکتی که مشکوک به درمان ترجیحی برای آن بود وجود نداشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *