درخواست Okcheon-gun برای پروژه ای برای حمایت از بازگشت کنندگان ، که تا 5 فوریه پذیرفته شده است

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] تا 5 فوریه ، Okcheon-gun برنامه های پشتیبانی از بازگشت روستاها برای بازگشت به روستاها را دریافت می کند ، که هر ساله تشویق می شوند پایه های استقرار پایدار را در مناطق روستایی بریزند.

پروژه های با هدف بازگشت کنندگان شامل خرید ماشین آلات کشاورزی (حداکثر 50٪ قیمت خرید) ، هزینه های تعمیر مسکن (حداکثر 5 میلیون سودآوری در هر سایت) ، کاهش مالیات خرید در زمین های کشاورزی (حداکثر 3 میلیون نفر) سودآوری در هر سایت) و نصب خانه برای تأسیسات (حداکثر 9.9 میلیون درآمد در هر سایت) ، امکان تقاضای پنج نوع تجارت از جمله صندوق راه اندازی و تجارت برای وام خرید مسکن (ساخت و ساز جدید) وجود دارد.

در پروژه فوق ، نتیجه انتخاب شده با توجه به تاریخ بازگشت به کشاورزی ، تعداد اعضای خانوار و اینکه کشاورز ظاهر می شود یا نه توزیع می شود.

تفاوت با تعمیر و نگهداری موجود این است که یک وسیله نقلیه به مدل پشتیبانی خرید ماشین آلات کشاورزی اضافه شده است و تعمیر و نگهداری خانه نصب فقط از یک خانه سه گانه پشتیبانی می کند.

“ما در حال طراحی سیاستی برای بازگرداندن روستاییان هستیم ، كه به طور فعال تقاضاهای مختلف بازگشت روستائیان را منعكس می كند.” من با ساختن خانه هایی برای كشاورزان بازگشتی به افزایش جمعیت Okcheon-gun كمك خواهم كرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *