در اروپا ، یک کمپین واکسیناسیون در مقیاس وسیع Covid-19 | جهان

[ad_1]

یک برنامه واکسیناسیون مرزی بی سابقه در 27 دسامبر در اروپا آغاز شد. پس از اینکه دولت های اینجا به دلیل کار نکردن در ابتدای شیوع همه گیر مورد انتقاد قرار گرفتند ، پاسخ هماهنگ تاکنون امید به اطمینان از توزیع مساوی واکسن ها در منطقه با جمعیت عادی است. حدود 450 میلیون نفر.
اتحادیه اروپا قراردادهایی برای خرید بیش از 2 میلیارد دوز واکسن منعقد کرده است و هدف آن واکسیناسیون کلیه بزرگسالان تا سال 2021 است. در رم ، پرستار کلودیا آلبرتینی در بین سه کارمند بهداشتی بود که اولین تزریق واکسن را دریافت کرد. برنامه توسعه یافته توسط Pfizer و BioNtech. وی از سایر ایتالیایی ها خواست که از او الگو بگیرند ، زیرا دارو و علم تنها وسیله برای مبارزه با اپیدمی کوید -19 است.
یک کارزار بزرگ واکسیناسیون Covid-19 در اروپا آغاز می شود - عکس 1

گرترود هاس ، 101 ساله ، اولین فردی بود که در 27 دسامبر در خانه سالمندان در برلین ، آلمان واکسینه شد.

مطالعات نشان می دهد که اروپایی ها در مورد واکسن ها تردید زیادی دارند ، همین امر رهبران اتحادیه اروپا از 27 کشور را به سخت تلاش می کند تا آنها را متقاعد کند که این بهترین شانس بازگشت است. سال آینده برای زندگی عادی.
اگرچه اروپا یکی از بهترین سیستم های بهداشتی در جهان را در اختیار دارد ، اما برخی از کشورها خواستار بازگشت پزشکان بازنشسته به کار خود در این کمپین واکسیناسیون گسترده هستند. در خارج از اتحادیه اروپا ، کشورهایی مانند انگلیس ، سوئیس و صربستان نیز واکسیناسیون مردم خود را در هفته های اخیر آغاز کرده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *