در سال 2021 ، مرکز رسانه ای Gunpo City برنامه های مختلف رسانه ای را مدیریت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] مرکز رسانه ای Gunpo City اعلام کرد که برنامه های مختلف رسانه ای را برای پشتیبانی از توانایی شهروندان Gunpo در استفاده از رسانه ها و اطلاعات و ایجاد محتوای فرهنگی اجرا می کند.

این برنامه بر توانایی شهروندان Gunpo در توسعه دانش و توانایی استفاده از رسانه ها و اطلاعات با استفاده از ZOOM ، یک پلتفرم یادگیری بصورت آنلاین بصورت غیر حضوری متمرکز است.

اول ، “انسان دوستی رسانه ای چیست؟” ، که هر روز چهارشنبه از 27 ژانویه تا 17 فوریه از ساعت 19:00 انجام می شود ، درک عناصر بشردوستانه موجود در محتوای مختلف رسانه ای ، از جمله فیلم ها و تجزیه و تحلیل کار با دیدگاه ذهنی این یک برنامه است.

علاوه بر این ، سوادآموزی والدین YouTube ، که در ساعت 13:30 بعد از ظهر ، در تاریخ 28 ژانویه و 4 فوریه برگزار شد ، با هدف درک ویژگی های یک پلت فرم رسانه ای به نام YouTube و حمایت از استفاده صحیح از رسانه توسط کودکان است.

به ویژه ، برنامه سخنرانی ویژه “Corona Era Untact Education” ، که از ساعت 13:30 در تاریخ 30 ژانویه برگزار می شود ، متناسب با شرایط موجود برای معلمان فعلی مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه و مربیان آموزش رسانه است. کرونا 19 و مفاهیم اساسی سواد رسانه ای و کلاس های آنلاین. ما نمونه هایی را ارائه خواهیم داد که قابل استفاده هستند.

علاوه بر این ، مرکز آموزش اطلاعات برای پر کردن شکاف دسترسی و استفاده از اطلاعات ، برنامه سخنرانی ویژه فناوری اطلاعات را اجرا می کند.

“روش پیشگیری از جرایم رایانه ای” که از ساعت 1.30 بعد از ظهر در تاریخ 29 ژانویه اجرا می شود ، توسط یک افسر پلیس فعال به عنوان مربی برای افزایش آگاهی از جرایم اینترنتی و ارائه روشی برای دفاع از خود ارائه شده است. در ساعت 4 بعد از ظهر همان روز ، SNS مختلف نیز سخنرانی “تسخیر کامل SSN” وجود دارد ، جایی که می توانید ویژگی ها و استفاده از رسانه را بیاموزید.

برنامه آموزش را می توان پس از ثبت نام برای عضویت در وب سایت مرکز رسانه تا 25 ژانویه اجرا کرد ، آموزش رسانه به صورت اولین و اولین سرویس بسته می شود و آموزش اطلاعات از بین نامزدهای قرعه کشی انتخاب می شود.

شهروندانی که نمی توانند بصورت آنلاین اقدام کنند ، می توانند پس از تماس قبلی با مراجعه به مرکز رسانه (111 ، Sanboncheon-ro ، Gunpo-si ، طبقه 3).

در کنار این ، برنامه ای در حال کار است که به جوانان امکان می دهد حرفه ای در زمینه رسانه تجربه کنند.

شما می توانید پس از بررسی کار برنامه و برنامه زمان بندی برای شرکت از طریق وب سایت مرکز رسانه ، که می گوید “داستان خود را برای من بگویید” ، جایی که می توانید یک برنامه رادیویی و “من فیلم را دوست دارم” ، که در آن استودیو را برای پخش آزمایش می کنید ، درخواست دهید.

علاوه بر این ، برنامه VR “Media Box” برای نوزادان و کودکان خردسال و “Family Play!” برنامه تجربه خانواده در حال آماده سازی است ، و انتظار می رود که نسل های مختلف بتوانند از طریق مرکز رسانه ها رسانه را مبادله کنند.

اگر شهروند Gunpo هستید که به فعالیت های رسانه ای علاقه مند هستید ، مرکز رسانه ای گفت که باید به تجارت سرگرمی رسانه توجه کنید.

تجارت کلوپ رسانه ای ، که از تولید پادکست و فیلم پشتیبانی می کند ، می تواند توسط هر کسی در جامعه سه یا بیشتر شهروندان Gunpo اداره شود ، باشگاه های پادکست می توانند بدون توجه به سن درخواست دهند و کلوپ های ویدیویی در مورد جوانان کار خواهند کرد. .

وی علاوه بر تماشای فیلم ، قصد دارد در ماه فوریه “دوره آموزشی برنامه نویس فیلم های مدنی” را استخدام کند که در آن می توانید فیلم های متناسب با موضوع و صفحه را انتخاب کرده و از آنها انتقاد کنید.

وون هوانگ سئوپ مدیر مرکز رسانه ای گونگپو سیتی گفت: “در موقعیت فاصله اجتماعی ، به جای به تعویق انداختن تجارت ، مشاغل را به ارائه آموزش رسانه ای و اطلاعاتی ، حتی با آموزش غیر حضوری آنلاین تشویق می کنیم.” علاوه بر این ، تجارب مختلف رسانه ای و برنامه های آموزشی از زوایای مختلف تهیه خواهد شد.

مرکز رسانه ای Gunpo City · مرکز آموزش اطلاعات برای ارتقا the لذت فرهنگ رسانه ای برای شهروندان Gunpo تأسیس شد. این یک سایت زنده و فرهنگی است که از انواع تجارب ، آموزش ها و فعالیت های رسانه ای پشتیبانی می کند و توسط گروه همکاری دانشگاهی هنر دانشگاه دونگ A مدیریت می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *