در سی سالگی ، دوستش پس از نوشیدن و مشاجره تا بار سوم درگذشت … دادگاه دوم و آزادی

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(بوسان = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار كیم جی سو = 30 ساله كه الكل می نوشید و با دوستی كه از كودكی با او نزدیك بود مشاجره می كرد ، در دادگاه دوم به مشروط محكوم شد و آزاد شد.

در تاریخ 29 ام ، شعبه کیفری یک دادگاه عالی در بوسان (مدیر قاضی کواک بیونگ سو) در تاریخ 29 اعلام کرد که اولین حکم آقای A (30 ساله) را که به جراحات و مرگ متهم شده بود ، لغو کرده و او را محکوم کرد به دو سال زندان و سه سال مشروط.

اوایل اکتبر گذشته ، یک شعبه دونگبو در دادگاه منطقه بوسان آقای الف را به دو سال زندان محکوم کرد.

ساعت 5:21 صبح روز 10 آوریل سال گذشته ، آقای الف در جریان مشاجره و درگیری با دوست قدیمی خود ب (دهه 30) آقای ب را زخمی و کشت.

در آن زمان ، هر دو در حدود ساعت 6 عصر سه بار با نوشیدنی به خانه بازگشتند. در آن روز ، آقای A مشت خود را نشان داد ، آقای B را زمین زد و سپس به او حمله کرد و روی سر او قدم گذاشت.

در نتیجه ، آقای ب که از ناحیه پشت از ناحیه سر به شدت آسیب دیده بود ، سه روز بعد در حین معالجه در بیمارستان درگذشت.

دادگاه بدوی گفت: “مقتول توسط یکی از دوستانش که مقتول بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت که منجر به نتیجه غیرقابل جبران مرگ شد” ، و گفت: “با توجه به سنگین بودن جرم ، متهم مسئول از دست دادن همه چیز به عنوان زندگی و هستی. این سبک نیست. “

با این حال ، “من این واقعیت را در نظر گرفتم که مقتول ابتدا متهم را مورد ضرب و شتم قرار داد و به طور تصادفی منجر به جنایت شد ، پول تسویه حساب را به بازماندگان پرداخت کرد ، این واقعیت که جرم شناخته شد و منعکس شد ، هیچ سابقه کیفری برای همان نوع و بدون سابقه کیفری بیش از جریمه. “و او دلیل این حکم را بیان کرد.

پس از صدور این مجازات ، دادستان و آقای الف از هر دو طرف درخواست محکومیت نادرست کردند.

دادگاه بدوی گفت: “اگر به شرایط پرونده نگاه کنید ، از جمله اینکه قربانی ابتدا باعث حمله شده و قربانی دستگیر شده اما حمله را ادامه داده است ، قسمتهایی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. “اولین قضاوت لغو شد ، و گفت:”

در همین حال ، همانطور که دادگاه قبل از مجازات جرایم را توضیح می دهد ، آقای الف گریه می کند و نمی تواند سرش را بلند کند. اندکی بعد ، هنگام صدور حکم مشروط ، خانواده آقای الف که همراه قاضی بودند نیز با جلب توجه ، گریه کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.