در شهر یانگسان ، حمایت از قرنطینه برای مراقبت از کودک در کودکستان را افزایش دهید

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شهر یانگسان اعلام کرده است 75 میلیون درآمد کسب شده برای خرید لوازم قرنطینه برای بیش از 350 مرکز منظم قرنطینه در پاسخ به عفونت های گروهی در نوزادان و کودکان خردسال که از مراکز کودکان استفاده می کنند ، تأمین خواهد کرد.

با تمدید کرونا 19 ، این شهر هزینه خرید لوازم قرنطینه را ترتیب می دهد ، که می تواند خدمات ضد عفونی و مواد ضد عفونی و قرنطینه را در تمام مراکز کودکان در ساختمان خریداری کند ، به صورت هزینه های عملیاتی تا بتوان آنها را انعطاف پذیر مطابق با با شرایط کار هر مرکز کودک پشتیبانی می کند.

هدف از این حمایت برای خرید لوازم قرنطینه پاسخ به عفونت های گروهی و ایجاد سیستم قرنطینه منظم است تا به جامعه محلی سرایت نکند ، هزینه های خرید برای پیشگیری از بیماری های عفونی در مراکز کودکان فراهم می شود. که در برابر سلامتی آسیب پذیر هستند. اهداف حمایتی کلیه مهدکودکهای موجود در ساختمان است که با پرداخت متفاوتی بین 150،000 تا 600،000 درآمد کسب شده بسته به تعداد فعلی فرزندان و یارانه در فوریه اجرا و صادر می شود.

یک مقام مسئول شهر یانگسان گفت: “نوزادان و کودکان خردسال دارای ایمنی ضعیفی هستند ، بنابراین ایجاد یک سیستم قرنطینه منظم ضروری است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا محیطی برای مراقبت از کودکان فراهم شود که بتوان با خیال راحت به آن اعتماد کرد ، مانند از هزینه خرید لوازم قرنطینه برای مراکز کودکان حمایت کنید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *