در فرصت ها برای لذت بردن از میراث فرهنگی شهروندان اینچئون محدودیتی وجود ندارد

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] Incheon Metropolitan City برنامه پیشنهادی عمومی اداره میراث فرهنگی “جلسه ویژه طبقات آسیب پذیر و میراث فرهنگی است ، از این به بعد. مشخص شد که پروژه “همراه ، میراث فرهنگی” امسال پس از سال گذشته انتخاب شده است.

برنامه لذت میراث فرهنگی برای آسیب پذیرها در سال 2020 برای گسترش فرصت های لذت بردن از میراث فرهنگی برای افراد آسیب پذیر از طریق بودجه ملی برای مشارکت از سوی اداره میراث فرهنگی آغاز شد ، به طوری که گروه های آسیب پذیر با محدودیت های جسمی و اقتصادی – اجتماعی می توانند از این طریق برخوردار شوند. صادقانه خدمات میراث فرهنگی. این مشاغلی است که تبلیغ می شود.

در سال 2020 ، 17 استان و 12 سازمان اجرایی 299 برنامه را با هزینه دولتی 2.2 میلیارد وون اجرا كردند و در مجموع 4608 شهروند آسیب پذیر از میراث فرهنگی بهره مند شدند. سال گذشته ، شورای رفاه شهر اینچئون برای اجرای این طرح انتخاب شد ، 600 گروه آسیب پذیر ، از جمله افراد مسن ، کودکان محافظت شده ، خانواده های چند فرهنگی و افراد معلول ، ضمن حفظ محیط زیست ، از مکان های فرهنگی مانند جزیره Gangua ، Gyeongju و Jeju بازدید کردند. قرنطینه عمیق حتی در اواسط COVID-19 نیز حاکم است. می توانید لذت ببرید

کودک در این م institutionسسه اجتماعی که در آن شرکت کرد گفت: “من بسیار افسرده بودم زیرا به دلیل کرونا -19 نمی توانستم بیرون بروم ، اما برای اولین بار سوار هواپیما شدم و از جزیره ججو دیدن کردم تا سئونگسان ایلچولبونگ را ببینم و توضیحاتی را در مورد آن بشنوم. میراث فرهنگی از مفسر.

در این سال ، این پروژه با بودجه 2.9 میلیارد درآمد کل هزینه دولت در 17 شهر و استان در سراسر کشور اجرا می شود و 1.8 میلیارد وون پروژه در اینچئون و مرکز فرهنگی یونگ گو (مدیر عامل) تعیین می شود. بونگ جو) پروژه را ارتقا خواهد داد.

از ماه مه ، برنامه لذت بردن از میراث فرهنگی چهار بار برای هر برنامه و برنامه تجربه فرهنگی سنتی به طور جدی برای 160 نفر از افراد کم بینا برای تجربه با پنج حس در دفتر پشتیبانی اینچئون دوهو (میراث فرهنگی مصالح شهری شماره 130) ، 160 به طور جدی ترویج می شود. افراد کم شنوا موضوع “سوابق چوسون و گانگوا” را تجربه خواهند کرد.

علاوه بر این ، شرکت اولویت ژاپن ، آموزشی ویبولیتین (دارایی فرهنگی ثبت شده ملی 248 پوند) ، دفتر قدیمی Daehwa در اینچئون (دارایی فرهنگی ثبت شده ملی 567 پوند) در کاخ کره (سایت تاریخی 133 پوند) برای سالمندان برای گردش در اطراف دریا و میراث فرهنگی Ganghwa در بندها) تبلیغ خواهد شد برنامه های میراث فرهنگی برای گروه های آسیب پذیر مانند کودکان محافظت شده و خانواده های چند فرهنگی.

با موضوع “همه کسانی که از تور میراث فرهنگی اینچئون خارج می شوند” ، انتظار می رود با افزایش 400 نفر از سال گذشته ، فرصتی برای لذت بردن از میراث فرهنگی 1000 گروه آسیب پذیر فراهم شود ، و شهروندان اینچئون با مدیریت بدون فرهنگی ارتقا می یابند. مرزها فرصتهای میراث برای لذت.

بک مین سوک ، رئیس بخش میراث فرهنگی این شهر گفت: “این بسیار مهم است که همه شهروندان ارزشهای فرهنگی ما را بدانند و دوست داشته باشند.” “شهر ما امسال همه کارها را انجام خواهد داد تا همه شهروندان اینچئون از فرصت های برابر برای لذت بردن از میراث فرهنگی بدون تبعیض برخوردار شوند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *