در نیمه اول سال 2021 ، شهر سامچئوک دانش آموزان را برای تحصیل در مرکز آموزش مادام العمر جذب کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سامچوک سیتی در حال استخدام دانش آموزان از مرکز یادگیری مادام العمر 2021 است که برای بهبود کیفیت زندگی و یادگیری مادام العمر برای شهروندان به آموزش حضوری و آموزش آنلاین تقسیم شده است.

در دوره حضوری ، در مجموع 1،277 دانشجو از 66 دوره ، از جمله 26 دوره شبانه برای کارمندان ادارات ، از 1 تا 5 فوریه بصورت آنلاین پذیرفته می شوند و دانشجویان از طریق قرعه کشی رایانه انتخاب می شوند.

علاوه بر این ، از سال جاری ، دوره یادگیری مادام العمر بصورت آنلاین به تازگی ایجاد و سه بار اجرا می شود و به عنوان اولین دوره ، 225 دانشجو از 1 تا 10 فوریه 15 دوره را به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه دریافت می کنند.

برنامه ریزی شده است که آموزش در مرکز یادگیری مادام العمر در شهر سامچوک برای نیمه اول سال طی 15 هفته برای هر موضوع از 2 مارس تا اواسط ژوئن برگزار شود و آموزش به جز کتابهای درسی و مواد رایگان است. .

علاوه بر مرکز یادگیری مادام العمر سامچوک ، مرکز یادگیری مادام العمر Dogye و مرکز یادگیری مادام العمر Wondeok نیز دانش آموزان را در همان دوره استخدام می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، با بخش آموزش و مدیریت مادام العمر تماس بگیرید.

یک مقام مسئول شهر سامچئوک گفت ، “برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، ما از شهروندان می خواهیم این واقعیت را که ثبت نام دوره ها فقط به صورت آنلاین در دسترس است را درک کنند و با آنها همکاری کنند.” کارکنان مرکز آموزش مادام العمر در طول دوره درخواست. می توانید بصورت آنلاین اقدام کنید. ”

علاوه بر این ، “نیمه اول سال ، در حالی که نیمه اول سخنرانی ها کاملاً منطبق با دستورالعمل های قرنطینه است ، فرصت های مختلفی را برای یادگیری مادام العمر ، و از طریق یادگیری مادام العمر ، مانند یادگیری مادام العمر آنلاین مطابق با عصر بدون تأثیر ، بهتر است شهروندان نشاط را در زندگی خود پیدا کنند. من همه کارهای ممکن را انجام خواهم داد “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *