دستی برای یافتن “رویاها و امیدها برای کودکان” در شهر نونسان

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در مقابل نگرانی های اجتماعی برای حفاظت از زندگی و ایمنی کودکان به دلیل کودک آزاری بعدی ، تقسیم گرم با عشق به کودکان جامعه محلی را گرم می کند.

در تاریخ بیست و نهم ، شهر نونسان اعلام کرد که شرکت ها و گروه های اجتماعی وسایل خانه را به کودکان نیازمند اهدا کرده اند.

پونگسان FNS 35 کوله پشتی به ارزش 3.6 میلیون وون و کلیسای مقدس نونسان (پاستور ناک هون چوی) 22 لباس زمستانی به ارزش 2.2 میلیون وون اهدا کرد.

علاوه بر این ، شعبه نامنظم شهر نونسان (رئیس Seo Dong-gyun) همچنین 46 کوپن تعویض کفش به ارزش 2.3 میلیون وون اهدا کرد و دستی گرم برای آینده امیدوار کننده کودکان فراهم کرد.

انستیتوی توسعه شغلی کره (مدیر عامل شرکت لی وون سئوک) ، که مطالبی را برای آموزش شغلی برای دانش آموزان فراهم می کند و به رشد آنها کمک می کند ، گفت که 1.8 میلیون اردوگاه برنده شده در اردوگاه تعطیلات زمستانی را به طور کامل کنار خواهد گذاشت.

این شهر قصد دارد به سرعت كودكانی را كه به كمك محلی احتیاج دارند پیدا كرده و كمكهای مالی و تشویقی ارائه دهد تا آنها آرزوها و امیدهای خود را از دست ندهند.

یک مقام رسمی شهر گفت: “من از همه کسانی که به من دلگرمی و امیدواری برای آینده امیدوارکننده کودکان دادند سپاسگزارم.” رویاهای آنها آزادانه. “

از طرف دیگر ، Poongsan FNS Co. Ltd. ، واقع در یونجین-میئون ، نونسان ، یک شرکت تخصصی صنایع دفاعی است که سنسورهای پیشرفته و قطعات دقیق ماشین را تولید می کند. پس از حمایت از ساخت بریکت در نوامبر 2015 ، 410 وسیله مدرسه کم درآمد به ارزش یک میلیون بوی بد ارائه داد. اولین کلیسای مقدس نونسان فعالیتهای خیرخواهانه خود مانند اهدا 3 میلیون دلار به شهر نونسان به همسایگان نیازمند در مارس گذشته را ادامه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *