دفتر آموزش انجمن تفریحی Suseong-gu-Daegu-Gosan Seodang تفاهم نامه فعالیت های آموزش شخصیت را امضا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] Daegu Suseong-gu در تاریخ دوم اعلام کرد که یک قرارداد تجاری با وزارت آموزش و پرورش Daegu City و انجمن تفریحی Gosan Seodang امضا کرده است تا زمینه استفاده از Gosan Seodang را برای دانش آموزان برای آموزش شخصیت ایجاد کند.

دفتر آموزش وظیفه توسعه محتوای برنامه را با کمک Gosanseodang بر عهده دارد و Suseong-gu و Yurimhoe منابع انسانی و جسمی همراه با کار فعالیت های آزمایشی را حفظ می کنند.

شرکت کنندگان دانش آموزان کلاس 4 دبستان و کلاس 1 دبیرستان هستند و برنامه ریزی شده است که از ماه مه تا اکتبر ادامه یابد. برنامه های اصلی عبارتند از Gosanseodang Baekiljang ، دانش آکادمیک Toegye-sensei و بازی های سنتی با تجربه (tuho ، yutnori) و همچنین تجارب مختلف فرهنگ علمی. بسته به شرایط کلاس های آنلاین کرونا 19 و سایر روش های عملیاتی می توان تغییر داد.

در Gosanseowon که بعد از 150 سال شکل می گیرد ، فرصتی برای نوجوانان فراهم می شود تا زندگی لارو را تجربه کنند و با آموزش شخصی تجربه گرا به یک جامعه آموزشی مانند خانه ، مدرسه و روستا تبدیل شوند.

یک مقام Suseong-gu گفت: “انتظار می رود این توافق نامه Gosan Seodang را به عنوان یک فضای درمانی که تحقیقات جدید سبک Suseong-gu را در خارج از کشور گسترش می دهد و استعدادهای آینده را با شخصیت و عملکرد مناسب به عنوان یک تجربه در آموزش شخصیت ایجاد می کند ، ایجاد کند. -Gu. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *