دفتر آموزش Yeoncheon-gun-Gyeonggi-do توافق نامه تجارت (MOU) را برای ارتقا “” منطقه آموزش نوآورانه ، فصل سوم “امضا کرد

[ad_1]

انعقاد قرارداد تجاری

[세계연합신문 이영호 기자] در چهارم ، رئیس Yongchong-gun توافق نامه تجارت با رئیس دفتر آموزش Gyeonggi-do را امضا کرد تا فصل سوم منطقه آموزش نوآورانه را آغاز کند ، از مارس 2021.

این توافق نامه تجاری قرار بود یک رویداد رو در رو باشد که شامل 30 شهر و شهرستان در گیونگی-دو باشد ، اما ادامه نوشتن آن با 2.5 مرحله فاصله اجتماعی به دلیل کرونا 19 اجتناب ناپذیر بود.

در همین حال ، خدمات پشتیبانی آموزشی Yeoncheon-gun و Yeoncheon با گشودن منابع آموزشی و سایت های تجربی از طریق پروژه Innovation Training Season II که در دسامبر 2019 تکمیل شده و برگزاری دوره های آموزشی منحصر به فرد ، برای افزایش قدرت آموزشی منطقه تلاش کرده اند. مدرسه

در سه ماهه آموزش ابتکاری فصل سوم ، که امسال برای اجرای “آموزش ابتکاری که در آن مدارس و روستاها از مرزها فراتر می روند” مجدداً طی پنج سال آغاز می شود ، برنامه های مختلف اتصال دهکده ها و مدارس بر اساس سه وظیفه اصلی استقلال آموزش ، آموزشی همکاری و آموزش آینده به کار خود ادامه خواهد داد.

کیم گوانگئول ، رئیس Yeoncheon-gun ، گفت: “در فصل سوم آموزش نوآورانه ، ما امیدواریم که دانش آموزان و افراد محلی بتوانند با گسترش فضای یادگیری به حومه شهر و ارائه آموزش متمایز با استفاده از منابع محلی متنوع ، رضایت داشته باشند. “گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *