دفتر اجاره ماشین آلات کشاورزی Paju-si ، خرید یک بذر حفاری برای ذرت

[ad_1]

بذر ذرت

[세계연합신문 이영호 기자] Paju City در سومین روز اعلام كرد كه یك دستگاه ذرت بخار خریداری كرده است تا انواع ماشین آلات كشاورزی متعلق به تجارت اجاره ماشین آلات كشاورزی و افزایش بهره وری خوراك دام های محلی را متنوع سازد.

این شهر یک کارخانه ذرت با بودجه 29 میلیون درآمد اختصاصی خود خریداری کرد که نشان دهنده درخواست خرید از کشاورزان محلی است.

اگر از کاشت ذرت استفاده می کنید ، کاشت ، کوددهی و سرکوب همزمان امکان پذیر است ، از جلوگیری از از دست دادن کود جلوگیری می شود و بسته به انتخاب صفحه نهال ، سایر محصولات (لوبیا) کاشته می شود. این شهر پیش بینی می کند که خرید این دستگاه کاشت به طور قابل توجهی در کاهش هزینه های تولید برای تولید علوفه و افزایش تولید مزارع دامی در شهر پاجو کمک خواهد کرد.

کیم هیون چول ، رئیس مرکز فناوری کشاورزی در Paju ، گفت: “ذرت محبوب ترین محصول علوفه ای برای کشاورزان است زیرا برای آب و هوای کشور ما مناسب است و رشد آن آسان است.” ما برای تهیه آن سخت تلاش خواهیم کرد ماشین آلات کشاورزی به صورت مرحله ای. “

کشاورزانی که مایل به اجاره ماشین کاشت ذرت هستند می توانند حداکثر 15 روز قبل در شعبه شمالی دفتر اجاره ماشین آلات کشاورزی رزرو کرده و از طریق تلفن یا مراجعه حضوری اقدام به رزرو کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.