دفتر استراتژی نوآوری Eumseong-gun به طور فعال “ایجاد صدای خوشبختی” را تبلیغ می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] همه کارمندان دفتر استراتژی نوآوری Eumseong-gun در تاریخ 1 اعلام کردند که با بسته بندی مواد غذایی برای همه کارمندان در راه کار برای احیای اقتصاد محلی و کمک به تجارت کوچک ، در “افزایش صدای خوشبختی” به طور فعال مشارکت دارند.

از آنجا که Eumseong-gun فعالانه “صدا دادن به خوشبختی” را برای کمک به مشاغل کوچک محلی و کشاورزانی که با فاصله اجتماعی طولانی مدت و مصرف آهسته دست و پنجه نرم می کنند تشویق می کند ، دفتر استراتژی نوآوری بسته بندی مواد غذایی را هر چهارشنبه اعمال می کند تا برای اولین بار در ملا public عام تصمیم بگیرد آن را انجام دهم .

علاوه بر این ، برای کمک به کشاورزان گل در ساختمان ، این شرکت در نظر دارد یک گلدان گل برای هر کارمند خریداری کند و به طور فعال تبلیغات فروش مناطق خرید محلی را برای کمک به مشاغل کوچک در ساخت موسسات عمومی در شهر نوآوری Chungbuk تبلیغ می کند.

علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد فروش محصولات کشاورزی و دامی را با استفاده از بازار صوت به سازمانهای مرتبط با مشاغل مانند وزارتخانه ها و شرکتهای مرکزی و همچنین خرید محصولات ویژه کشاورزی در این مرکز هنگام مراجعه به سازمانهای مربوطه و تحویل آنها به طور فعال ترویج دهد. به عنوان سوغات.

Park Dae-sik ، رئیس مدیر استراتژی نوآوری ، گفت: “مقامات دولتی ابتکار عمل را برای مشاركت در جنبش خوشبختی برای كمك به مشاغل كوچك و كشاورزان در حوزه قضایی كه با تاج 19 مبارزه می كنند ، انجام داده اند. لطفاً.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *