دلیل پوشیدن “لباس گلف” با لباس اسکی در اواسط زمستان این است … مد ورزشی از کرونا تغییر کرده است

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار پارک نارا = کرونا 19 (ویروس جدید ویروس کرونا) منظره مد ورزشهای زمستانی را کاملاً تغییر داد. در حالی که تقاضا برای لباس اسکی به دلیل محدودیت در بهره برداری از مراکز اسکی به دلیل افزایش فاصله اجتماعی کاهش یافته است ، “تقاضا برای لباس اسکی به عنوان یک ورزش در فضای باز جلب توجه می کند.

طبق گفته Gmarket در تاریخ 26 ام ، فروش لباس های گلف برای ماه گذشته (25 دسامبر – 24 ژانویه سال گذشته) منحنی رشد را ترسیم کرد. در این مدت ، فروش لباس های گلف مردان و زنان به ترتیب 54 و 22 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است. فروش کفش های گلف نیز 15٪ افزایش یافته است.

از طرف دیگر فروش لباس اسکی و اسنوبرد نسبت به مدت مشابه سال قبل 44 درصد کاهش یافته است. در همین مدت ، فروش تجهیزات اسکی و اسنوبرد نیز 51٪ کاهش یافته است.

در پاسخ به این پدیده ، صنعت مد نیز به تجارت لباس گلف هجوم می آورد. موسینسا ، پلت فرم خرید نماینده کره ، همچنین یک دسته لباس گلف ایجاد کرده است و در حال کار بر روی انواع مارک های جدید است ، از مارک های سنتی گلف که نه تنها دهه های 20 تا 30 ، بلکه 40 یا بیشتر را هدف قرار می دهد.

مارک های معروف گلف مانند Beanpole Golf و Nike Golf قبلا فروشگاه های خود را تکمیل کرده اند و در حال گسترش مارک های خود هستند ، از جمله Dimple Golf در ماه گذشته و Novermind All در اواسط این ماه. موسینسا قصد دارد تعداد مارک های گلف را در نیمه اول به حدود 60 مارک تجاری برساند.

شرکت های موجود مد نیز در حال گسترش تجارت لباس گلف خود هستند. سال گذشته ، LF مارک های لباس گلف را نیز با هدف هدف گلف بازان جوان داکروندون و دو پرچم راه اندازی کرد. علاوه بر این ، فروشگاه آنلاین Kolon FnC ، The Card Golf ، سال گذشته نیز مارک اختصاصی خود ، The Card را راه اندازی کرد.

از طرف دیگر صنعت لباس اسکی که توسط کرونا 19 آسیب دیده است در جو خونین به سر می برد. این به این دلیل است که به عنوان بخشی از اقدامات قرنطینه ویژه دولت در پایان سال گذشته ، فعالیت پیست های اسکی به طور کامل متوقف شد که منجر به ضربه جدی شد.

بدتر از آن ، کاهش سالانه جمعیت اسکی نیز در حال افزایش است. تعداد بازدیدکنندگان محلی از پیست اسکی از 6.63 میلیون نفر در سال 2008 به شدت کاهش یافت و به 4.35 میلیون نفر در سال 2018 رسید. امسال انتظار می رود که به دلیل تعطیل شدن مشاغل ، این افت بیشتر افزایش یابد.

به ویژه ، این واقعیت که مارک های معروف لباس اسکی مانند Desant ، Goldwin و Phoenix در ژاپن تولید می شوند ، بر اساس صنعت ، در کاهش سود تأثیر می گذارد.

این اولین بار نیست که ورزش های فصلی از زمان کرونا 19 تحت تأثیر قرار می گیرند. حتی در تابستان گذشته ، پارک آبی در واقع “بسته” شد و “بشکه” ، شماره یک صنعت امنیتی ، مستقیماً تحت تأثیر قرار گرفت. در حقیقت ، در نیمه اول سال گذشته ، فروش بشکه ها 9.6 میلیارد درآمد کسب کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (22.1 میلیارد درآمد) 56٪ کاهش داشته است. در همین مدت ، ضرر عملیاتی گزارش کرده که 4.6 میلیارد بوی بد گرفته و قرمز شده است.

سخنگوی صنعت گفت: در زمستان گذشته ، لباس های بیرون و لباس های اسکی به یک روند تبدیل شده است. اخیراً ، با تبدیل شدن گلف به یک ورزش چهارفصل و محبوبیت بیشتر ، فروش لباس های گلف در حال افزایش است و مارک های جدید در حال ظهور هستند. هدف از کندی به دلیل کاهش و محدودیت های بهره برداری از مراکز اسکی به دلیل کرونا 19 عمیق تر می شود. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *