دهکده هنرهای خلاق Suncheon ، نمایشگاه تلفیقی هنرمندان از Residence 2020

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] سانچئون سیتی میزبان یک نمایشگاه تلفیقی از هنرمندانی خواهد بود که به عنوان هنرمند مقیم در دهکده هنرهای خلاق سانچئون در سال 2020 در گالری حافظه کارخانه کارخانه کار می کنند ، یک فضای فرهنگی پیچیده در جانگچون دونگ تا 4 فوریه.

می توان گفت این نمایشگاه حاصل پوشش زندگی و تجربیات Suncheon برای مدت زمان کوتاه 100 روز و یک دوره طولانی 6 ماهه با موضوع بوم شناسی Suncheon است.

هنرمند Mijin Kim (مجسمه سازی / نصب) از موضوع “ماه ، چمن و حشرات” برای بیان الهام هنری از طریق کارهای سرامیکی در ارتباط با حشرات ، که در خانه خاطرات در گالری Hanock (45 Honam-gil) در خیابان فرهنگی یافت شده است ، استفاده می کند. مجسمه های ایجاد شده را نشان دهید.

با مضمون “نوع شناور” ، هنرمند Seon-gyu Song (نقاشی و نصب) در مورد فرمهای دستکاری شده ای که از کودکی تجربه کرده است ، و عباراتی که شکننده ، شکننده هستند و به هیولا تبدیل می شوند یا در اثر آلودگی خارجی تغییر شکل می دهند ، صحبت می کند. . ما داریم صحبت می کنیم که چقدر می توانیم از طبیعتی که همه از طریق کار دارند آزاد شویم.

Seo-yeon Jeong (عکس) یک هنرمند Suncheon متولد شده است ، که بر روی چیزی در محدوده دانش و جهل در Suncheon تمرکز می کند و طبیعت را در زندگی روزمره می بیند و داستان زندگی های بی شماری ، نظم و مرگ آنها را در آن تعریف می کند. . آثار دستگیر شده با موضوع “آفتاب در آفتاب” ارائه شده است.

جوان لی (عکاس) یک جهان بینی از کاری را نشان می دهد که با مطالعه “وجود” تحت موضوع “یک شکل جدید از شکل” آغاز شده و “بین وجود” شخصی را بنا می کند که به یک واقعیت مستقیم تر تبدیل می شود ، به امید برانگیختن خاطرات و تجربه “بازی حافظه” در تصورات مختلف.

کار هان سانگ جین (نقاشی) داستانی از نام های شناور است ، با موضوع “بافندگی ، که در منظره سانچئون نا آرام است”. نشان دادن

از طرف دیگر ، پروژه اقامتگاه دهکده هنرهای خلاق Suncheon در Suncheon یک اقامتگاه بوم گردی و تخصصی در زمینه محیط زیست است و انتخاب نهایی و کار پنج هنرمند محلی در سال 2020 از طریق یک مسابقه ملی با هدف هنرمندانی که علاقه هنری دارند محیط زیست محیطی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *