دوره های آنلاین Geochang-gun آموزش مادام العمر ، دوباره سازماندهی شده اند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Geochang-gun در 22th اعلام کرد که دوره های آنلاین را در مرکز آموزش مادام العمر برای سازماندهی مجدد نیازهای ساکنان سازماندهی مجدد کرده و مدیریت کرده است ، زیرا مدیریت برنامه یادگیری مادام العمر به دلیل کرونا دشوار است. 19

این سازماندهی مجدد برنامه به طور فعال نظر دانشجویان را منعکس می کند و توسط 490 دوره ، از جمله زبان های خارجی ، دوره های صدور گواهینامه ، رایانه ، علوم انسانی و فرهنگ زندگی ، مدیریت می شود.

به طور خاص ، دوره های صدور گواهینامه مانند کارگزاران مجاز ، مشاوران تاریخ و شغل کره ای اخیراً افتتاح شده اند و انتظار می رود یک دوره 10 دقیقه ای خواندن با خواندن کتاب با سرمایه گذاری 10 دقیقه در روز منجر شود.

علاوه بر این ، برای افزایش مشارکت در آموزش ، فراگیران جدیدی انتخاب می شوند و زبان آموزانی که سابقه غنی حضور در دوره ها و گواهینامه های هدیه را دارند به صورت فصلی ارائه می شوند.

Gu In-mo ، Geochang-gun ، گفت: “مطابق با دوران پس از تاج ، دوره های آنلاین به عنوان یک برنامه آموزشی دست نخورده (غیر حضوری) راحت ترین و قابل دسترسی جهانی هستند و امیدوارم بسیاری از نظامیان از آن استفاده کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *