دولت استان گیونگنام کمک های مالی “جنبش تجارت کوچک 1004” را با اتحادیه خدمات کشوری تأمین کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] صبح روز بیستم ، گیونگسانگنامدو و اتحادیه مقامات دولت استانی مراسم اهدای “جنبش 1004 برای کمک به تجار کوچک” را در دفتر انجمن تجارت مشاغل کوچک این شرکت در گیونگ نام برگزار کردند.

“جنبش 1004 برای حمایت از مشاغل کوچک” کمپینی است که توسط اتحادیه خدمات عمومی برای غلبه بر کرونا 19 پیشنهاد شده است. از مارس سال گذشته ، با مشارکت داوطلبانه کارمندان دولت در استان ، از کمک مالی برای کسر 1004 درآمد ماهیانه برای مشاغل کوچک محلی حمایت شد. .

این مراسم اهدا از زمان اهدای 5000 ماسک در سال گذشته برای سومین بار برگزار شد و 2433 بطری عشق از طریق انجمن تجارت کوچک Gyeongnam به عنوان وسیله راحتی برای صاحبان مشاغل کوچک محلی تحت تأثیر کرونا 19 تحویل داده شد.

در این رویداد ، که توسط اتحادیه کارمندان دولت استانی و اداره سیاست مالکان مشاغل کوچک استانی ترتیب داده شد ، رئیس جمهور شین دونگ گون با گوش دادن به مشکلات صاحبان مشاغل محلی ، به انجمن مشاغل کوچک (رئیس یانگ دا بوک) کمک مالی کرد. تجارت کوچک و در مورد نقش استان گیونگنام بحث کرد.

شین دونگ-گون ، رئیس اتحادیه خدمات عمومی ، گفت: “من امیدوارم که تعهد اندک خدمات استانی برای مشاغل کوچک در شرایطی که همه در شرایط دشواری با کرونا 19 قرار دارند ، تسلی و تشویق باشد.”

Jan Dae-bok ، رئیس فدراسیون تجارت كوچك Gyeongnam ، گفت: “من می خواهم از كارمندان استان Gyeongnam تشكر كنم كه در مواقع سخت با من بودند و من قلبم را می دهم تا صاحبان مشاغل كوچك بتوانند غلبه بر مشکلات. امیدوارم مردم محلی با آرامش از فروشگاه بازدید کنند. “من این کار را کردم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *