دولت مردم قبل از انتخابات “معضلی جدید در فرودگاه” … نتیجه گیری یونگ این کیم از بوسان به ناججو

[ad_1]

اتحادیه جهانی بار
اتحادیه جهانی بار

(سئول = جهانی اتحاد تایمز) خبرنگار دو هیونگ کیم = قدرت مردم در حالی که حزب دموکرات تلاش خود را بر ساخت یک فرودگاه جدید در جزیره گادئوکدو و احساسات عمومی در بوسان متمرکز می کند که قبل از انتخابات میان دوره ای متزلزل شده بود. نگرانی ها عمیق تر می شوند. توجه به تصمیم رئیس کمیسیون واکنش اضطراری کیم جونگ اون متمرکز شده است ، که از سفر خود در بوسان در اول ماه آینده خبر داد.

با توجه به نیروی مردم در تاریخ 29 ، رئیس جمهور کیم قصد دارد در تاریخ 1 ماه آینده برای افتتاح کمیته اضطراری در محل و گشت و گذار در سایت گادئوکدو به بوسان سفر کند. در داخل و خارج از حزب ، رئیس جمهور کیم پیش بینی می شود که در فرودگاه جدید جزیره گادئوکدو در بوسان موضع رسمی بگیرد.

موضوع جدید این فرودگاه قبل از انتخابات میان دوره ای شهردار بوسان به عنوان یک عامل منفجر کننده قدرت مردم بوجود آمد. حزب دموکرات قصد دارد در ماه فوریه با قانون ویژه ای در فرودگاه جدید گادئوکدو در مجلس شورای ملی موقت برخورد کند. صبح آن روز ، رهبری ، از جمله ناک-یون لی ، از بوسان دیدن کردند تا بالاترین کمیسیون را در زمین برگزار کنند و علنی کنند. از طرف دیگر ، قدرت مردم در شرایطی است که نمی توان نظرات حزب را هماهنگ کرد.

پانزده نفر از اعضای منطقه بوسان حزب قانون ویژه ای را برای فرودگاه جدید گادئوكدو در نوامبر گذشته آغاز كردند و خواستار حمایت حزب شدند. علاوه بر این ، همه نامزدهای پیش از انتخابات که در انتخابات میان دوره ای رأی می دهند ، فرودگاه جدید Gadeokdo را نوید اصلی می دهند. در واقع ، نامزدهای مقدماتی قدرت در بوسان روز قبل گفتند ، “من قصد دارم زندگی سیاسی خود را به خطر بیندازم” در ارائه داستان (PT) ، گفتند كه فرودگاه جدید گادئوكدو رمز اقتصاد بوسان است.

لی یون جو ، نماینده سابق مجلس ، نامزد شهردار بوسان ، نیز قبل از PT یک کنفرانس مطبوعاتی اضطراری در توکیو برگزار کرد. وی گفت: “حزب مرکزی و رهبری منتظر اعلامیه رسمی به شهروندان بوسان هستند که قدرت مردم به طور فعال از ساخت فرودگاه جدید گادئوکدو حمایت و پشتیبانی خواهد کرد. اگر قانون ویژه جزیره گادئوکدو تصویب نشود ، نامزد استعفا خواهد داد. او رسماً اعلام شده است. “

از سفر رئیس جمهور کیم به بوسان به عنوان تلاشی برای آرام کردن احساسات عمومی در فرودگاه جدید گدئوکدو تعبیر شده است. اگر فقط به انتخابات بپردازیم ، باید در فرودگاه جدید Gadeokdo سهیم باشیم ، اما نمی توان حال عمومی TK ، باغی با بوسان را نادیده گرفت.

هو-یانگ جو ، که Daegu را به عنوان یک منطقه منطقه ای در اختیار دارد ، نیز نظرات منفی در مورد فرودگاه جدید Gadeokdo ابراز کرد و اختلاف نظر بین مدیریت نیز یک مشکل است.

بعلاوه ، نماینده گیونگ هو چو (Daegu Dalseong) قانون ویژه ای را برای ساخت فرودگاه های جدید در Daegu و Gyeongbuk روز قبل پیشنهاد کرد. در مجموع 24 نفر از جمله سه عضو منطقه TK و سه نماینده متناسب TK ، به استثنای اعضای كواك سانگ دو و كیم هی گوك و اعضای مستقل Hong Joon-pyo ، در این لایحه نامگذاری شدند. در واقع ، این وضعیتی شده است که می تواند با لایحه خلاف قانون ویژه در فرودگاه جدید گادئوکدو منجر به اعتماد به نفس حزب شود.

نماینده Je-Zhang Zhang در صفحه فیس بوک خود گفت: “نماینده اصلی بیمارستان یک روز فاصله دارد و قصد خود را برای مخالفت با فرودگاه جدید Gadeokdo ، که آرزوی شهروندان بوسان است ، ابراز می کند. حتی اگر با نظر خود را ، با توجه به شرایط منطقه قبل از انتخابات ، “به همین دلیل او گفت ،” دوریان؟ “او انتقاد کرد ، و گفت:” این مخالف رهبری حزب دموکرات است ، که نمی تواند برای پیروزی در انتخابات انتخاب کند .

“در اول ماه آینده ، رهبری حزب برنامه جامعی را برای احیای اقتصاد بوسان اعلام خواهد کرد. ما آن را رصد خواهیم کرد. نباید فراموش کنیم که بوسان منبع قدرت امروز مردم است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *