دولت می تواند در تأمین نیروی کار تحقیقاتی برای شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​به مشکلات کمک کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت SME ها و شرکت های نوپا اعلام کرده است که SME ها و دانشگاه ها را از 22 فوریه تا 5 مارس برای مشارکت در پروژه پشتیبانی نیروی کار تحقیقاتی برای نیمه اول سال 2021 استخدام خواهد کرد تا از شرکت های کوچک و متوسط ​​در تلاش باشد تا محققان عالی ارائه دهند.

پروژه پشتیبانی نیروی کار مشاغل کوچک ، طرحی است که از استخدام ، اعزام و آموزش نیروی انسانی عالی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​به منظور کاهش مشکلات تأمین و تقاضای نیروی کار تحقیقاتی و تقویت رقابت فناوری پشتیبانی می کند.

مقیاس پشتیبانی 960 نفر برای استخدام محققان جدید و باتجربه ، 120 نفر برای استقرار کارکنان تحقیقاتی برای اجرا و 6 کنسرسیوم (180 نفر درگیر) در “کارآموزان محلی در صنعت فناوری SME (R&D)” است ، کل 1260 انتخاب طلوع و 3 سال درخواست دهید

محتوای اصلی هر پروژه دقیق پشتیبانی نیروی کار در سال 2021 به شرح زیر است.

① پشتیبانی از استخدام محققان جدید و باتجربه

وقتی یک شرکت کوچک و متوسط ​​با مرکز تحقیقاتی یا دپارتمان تحقیق و توسعه که به تحقیق و توسعه اختصاص دارد ، کارمندان تحقیقاتی را که دارای مدرک دانشگاهی ، کارشناسی ارشد و دکترا در علوم و مهندسی هستند استخدام می کند ، دولت 50٪ حقوق سالانه را برای سه سال و یک نیروی کار جدید تحقیقاتی است که بر اساس تجربه محققان ساخته شده است (جدول را ببینید). این امر به حمایت از استخدام و پشتیبانی برای کسب تجربه با محققان تقسیم می شود.

② پشتیبانی از اعزام کارکنان تحقیقات عمومی

برای اینکه SME ها بتوانند از طریق استفاده از منابع تحقیقاتی خارجی نوآوری در فن آوری خود را افزایش دهند ، دانش فنی را منتقل می کند و با ارسال کارکنان عالی تحقیقاتی از م institسسات تحقیقاتی عمومی به SME ها مانند فناوری و مدیریت و شرکت های ریسک که دارای یک موسسه تحقیقاتی برای آنها به عنوان یک پروژه ، دولت 50٪ از حقوق سالانه محققان اعزامی را تأمین می کند.

کارآموز در توسعه فناوری منطقه ای برای SME ها

پروژه ای که در آن حداقل دو دانشگاه در هر منطقه به عنوان یک کنسرسیوم شرکت می کنند ، دانشگاه میزبان دانشجویان شرکت کننده و شرکت های شرکت کننده را جذب می کند و دانشجویان شرکت کننده دوره های کارآموزی را در شرکت های شرکت کننده به عنوان کارکنان تحقیق و توسعه می گذرانند و کارمندان تحقیق میدانی را که با اشتغال ارتباط دارند پرورش می دهند در نتیجه ، دولت از هزینه های کارآموزی و هزینه های کنسرسیوم پشتیبانی می کند.

دوره درخواست / پذیرش پروژه از 22 فوریه تا 5 مارس است و جزئیات را می توان از طریق سیستم مدیریت پروژه کلی توسعه فناوری برای SME ها تأیید کرد.

وونگ یونگ جون ، مدیر سیاست نوآوری در فناوری در وزارت تجارت کوچک و متوسط ​​، گفت: “ما از SME ها انتظار داریم نیروی کار تحقیقاتی عالی برای کاهش مشکلات در تأمین نیروی کار تحقیقاتی و کمک به ایجاد شغل برای جوانان فراهم کنند.” من قصد دارم آن را انجام دهم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *