دولت پایتخت سئول ، با صدور ارزشهای فرهنگی سئول بر روی نقشه Nuius ، 3 مورد را انتخاب کرد ، از جمله کلیسای Seungdong در فوریه

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] دولت کلانشهر سئول اعلام کرده است که از هفته اول فوریه هر ماه ارزش های فرهنگی واقع در سئول را انتخاب و به همراه محتوای رویدادهای تاریخی از طریق کانال های آنلاین ارائه می دهد.

در دوره ای از میراث فرهنگی که به دلیل گسترش کرونا 19 رو در رو نیست ، چهارشنبه اول هر ماه ، “ارزش فرهنگی سئول ماه” انتخاب شد تا شهروندان سئول از تاریخ لذت ببرند و لذت ببرند و خصوصیات فرهنگی سئول بصورت آنلاین. ما قصد داریم درک اخبار از نقشه ها را آسان تر کنیم.

دولت کلانشهر سئول قصد دارد “ارزشهای فرهنگی ماه را در نقشه Niuss картата در SNS (اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر) به دولت سئول و اداره فرهنگی پایتخت و به عنوان” ارزشهای فرهنگی ماه “در فوریه 2021 ، “سپاه سابق روسیه در سئول ، … سئول Yanghwanaru و Jamdubong ویرانه ها و ChurchSeungdong Church.

سپاه سابق روسیه در سئول (مکان تاریخی 253 پوند) محلی است که وی و پادشاه گوجونگ (سون جونگ) حدود یک سال از فوریه 1896 تا فوریه 1897 در پرونده ترور ملکه میونگ سئونگ در آنجا مخفی شده اند. 399) مکان مقدس کاتولیک در کره است و آزار و اذیت Biongin از زمانی آغاز شد که اسقف ورنو سیمئون و بونگ جو هونگ در 23 فوریه 1866 دستگیر شدند. / کلیسای سونگ دونگ (میراث فرهنگی مادی در سئول ، حدود 20 نماینده از هر یک مدرسه آموزش حرفه ای در گیونگسانگ برای بحث در مورد این طرح جمع شد

کوون سون کی ، رئیس اداره دارایی های فرهنگی و فرهنگی سئول ، گفت: “امیدوارم اخبار موجود در نقشه های میراث فرهنگی در این ماه فرصتی برای شهروندان سئول باشد تا بتوانند به تاریخ و ارزشهای فرهنگی سئول علاقه مند شوند ، حتی کمی در انتشار – تاج تاج ، جایی که دسترسی مستقیم به ارزشهای فرهنگی دشوار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *